Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Анонс

Error: No articles to display


Ми в соцмережах:

 

fb   


 

Мій мальовничий край

Вже традиційно у другій половині січня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" проходять Баконіївські дні. Низкою творчих заходів педагоги та вихованці згадують та вшановують одного з найяскравіших своїх педагогів, того, що лишив величний слід в живописі краю – Золтана Степановича Баконія.

 

 Одним з таких заходів є і відкритий обласний конкурс "Мій мальовничий край", що відбувся у закладі 30 січня.Свято нагородження розпочав Андрій Барнабашович Надь - голова журі, завідувач відділу декоративно-ужиткового мистецтва, він привітав гостей свята та розповів  як проходив конкурс. Далі директор "ПАДІЮНу" Світлана Ганущина вручила дипломи  юним переможцям. Вітаючи творчу закарпатську  молодь, педагог зауважила: "Така велика кількість творчих робіт і здобутків вихованців є свідченням того, що справа Золтана Баконія живе і сьогодні". Ось наші переможці:

 

                   Образотворче мистецтво

І вікова категорія (6-10 років)

І місце„Закарпаття колядує”, Коваль Катерина, 10 років, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості Зразкова студія образотворчого мистецтва „Палітра”, керівник гуртка Олаг Я.С.

ІІ місце Триптих „Різдвяний сон”, Паніна Катерина, 8 років,Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості Зразкова студія образотворчого мистецтва „Палітра” , керівник гуртка Олаг Я.С.

ІІ місце„Сніговички” ,Лангазов Ярослава, 9 років,Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”,гурток „Образотворче мистецтво”, керівник гуртка Ливрінц К.І.

ІІІ місце„Зимовий пейзаж”, Тилищак Марія, 9 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН, гурток „Образотворче мистецтво” , керівник гуртка Кузик Є.М.

ІІІ місце,,Подарункова ніч” , Самко Юлія, 8 років,Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник гуртка ,,Технічний дизайн” , керівник гуртка  Літун Л.Ф.

 

          ІІ вікова категорія (11-15 років)

І місце – „Моє місто взимку” , Свінцицька Анна, 13 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , керівник гуртка„Веселі кольори”, керівник гуртка Дуленко Я.М.

ІІ місце – „Новорічна вулиця” , Мардачов Тимофій, 11 років Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток, „Образотворче мистецтво” , керівник гуртка Сливчук О.А.

ІІ місце – „Архітектура   взимку”, Леміш Юрій, 11 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Образотворче мистецтво” керівник гуртка Кузик Є.М.

ІІІ місце – „Ангели співають”, Богдан Каріна, 12 років  Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Образотворче мистецтво”, керівник гуртка Сливчук О.А.

ІІІ місце –„Казкова зима” Голіш Аделіна, 16 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Таємниці пензля”, керівник гуртка  Стецюк А.П.

ІІІ місце –„Дідусева хатка” Максим’юк Анастасія, 12 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Юний художник” , керівник гуртка Малеш М.П.

 

1.    Декоративно-ужиткове мистецтво

І вікова категорія (6-10 років)

І місце – „Зимова казка” Жолтані Іван, 8 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”,гурток „Гончарик”  , керівник гуртка Жолтані Х.Ю.

ІІ місце – „Ангел” Садовнікова Каріна, 8 роківЗакарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Кераміка”, керівник гуртка Ливрінц К.І.

ІІ місце –„Різдвяний дует”, Колесник Яна,  7років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Кераміка” , керівник гуртка  Орос Н.М.

ІІІ місце – „Новорічна кусудама”, СавкаТетяна, 8 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”,гурток „Паперопластика” , керівник гуртка РошинецьМ.В.

ІІІ місце –„Новорічне свято” Пшенична Євгенія, 5 роківЗакарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Рукотворне мистецтво” , керівник гуртка Корпош К.В.

 

ІІІ місце – „Ялиночка ” Краєвий Олексій, 10 роківЗакарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток„Народна творчість”, керівник гуртка Сентимреі Н.В.

 

ІІ вікова категорія (11-15 років)

І місце – „Різдвяна зірка”Шафран Анна, 11років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Кераміка” керівник гуртка Орос Н.М.

ІІ місце – „Коляди” Зіміровська Іванна, 10 років Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості Зразкова студія образотворчого мистецтва „Палітра”, керівник гуртка Олаг Я.С.

ІІ місце – ,,Лісова ялинка” Черничко Олександра, 15 років Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гурток ,,Фітодизайн” , керівник гуртка Горват А.К.                          

ІІІ місце – ,,Ніжність” Антоненко Альона 14 років, Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гурток ,,Гончарик”, керівник гуртка ЛадижецьО.О.

ІІІ місце –„Подарунки від троля ” Вачіля Анастасія, 11 роківЗакарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Виготовлення сувенірів”, керівник гуртка Негер К.К.

joomlamodniyportal.ru