16 днів проти насилля

Міжнародна правозахисна акція „16 днів проти насильства” розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

 Метою проведення акції „16 днів проти насильства” є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок. 

 Падіюнівці теж доєднуються до цієї щорічної акції. З 25 листопада по 10 грудня 2020 року у гуртках будуть проходити виховні хвилинки на теми: „Життя без насильства”, „Я маю право!”, „Ні, насильству!”. Вихованці студії образотворчого мистецтва ім.. З.С.Баконія  готують виставку малюнків „Маю право на захист”, яка теж розгорнеться у ці дні. Інформація про історію та зміст проведення акції „16 днів проти насильства” вже розміщена на інформаційному стенді „ПАДІЮНу”.