Гурток “Чеська мова”

Викладач: Личко Валентина Михайлівна

З вересня 2013 року для дітей, які виявили бажання вивчати мову та культуру Чехії, в "ПАДІЮНі" працює гурток чеської мови.

У ХХІ столітті в українському суспільстві зросла потреба у спілкуванні та співробітництві з іншими народами, представниками інших країн. Знання іноземної мови стало необхідністю. Щоб повною мірою перейнятися цією культурою і традиціями варто вивчити чеську мову, адже саме в ній приховані багато тонкощів цього слов'янського народу. Вивчення чеської мови є актуальним у зв’язку з географічним розташуванням Закарпаття, де на одній території проживають різні національні меншини.

Протягом курсу гуртківці не тільки здобувають певні  знання з чеської мови, вони також розвивають навички самоосвіти та самооцінки, вчаться користуватися іноземною мовою в її основній функції — засобу комунікації. Відвідуючи гурток, вихованці зможуть розуміти усну та письмову мову, наприклад, в оголошеннях, телепередачах, читати адаптовану літературу, запитати та надати інформацію, підтримувати бесіду в межах певних тем, висловлювати особисті думки та почуття. Діти вчаться спілкуватися з однолітками і працювати в команді.

Гуртківці вивчають не тільки лексику та граматику чеської мови, але знайомляться з традиціями та культурою Чехії. 

View the embedded image gallery online at:
http://padiun.net/cheska-mova#sigProGalleria51a3357cde
joomlamodniyportal.ru