„Дитячо-юнацька радіостудія „ПАДІЮН-ЛАЙФ”

Керівник – Черленяк Мирослава Андріївна
У дитячо-юнацькій радіостудії „ПАДІЮН-ЛАЙФ” зібрався талановитий колектив старшокласників, які бажають пов’язати свою майбутню долю з професією журналіста.
Радіостудія «ПАДІЮН-ЛАЙФ» представляє… саме з цих слів 29.01.2013 о 15.30. в ефірі пролунала перша радіопередача дитячо-юнацької студії радіомовлення. Таким чином всі мешканці країни «ПАДІЮН» дізнались про заснування у відділі комунікацій та зв’язків з громадськістю нової структури .
Найголовніша ознака діяльності студії - це творча спрямованість. Знати і вміти більше не тільки теоретично, а передовсім – практично – така мета діяльності радіостудії. І тому в даному гуртку вихованці можуть проявити якості журналіста-радійника, кореспондента, ведучого, диктора, музичного редактора,звукорежисера.
У системі ефірного мовлення діють авторські і колективні проекти, зокрема: інформаційний радіожурнал «ПАНОРАМА НОВИН», пізнавальна радіопрограма для дітей та дорослих «ВІРТУАЬНА ПОДОРОЖ», культурно-мистецька програма «АРТ-СТУДІО», музичний хіт-парад, вітальна передача, освітньо-пізнавальна передача „Ужгород – відомий і невідомий”, наразі у розробці ще три проекти: „Повчальні казки дівчинки Каті”, „Спорт-експрес”, передача про моду. Радіостудія – патріот „ПАДІЮНу ”, намагається у своїх передачах розповідати про велику і дружню сім’ю нашого палацу, про талановитих дітей і педагогів, про цікаві події і плани на майбутнє, вона своєрідний «висвітлювач» всього того, що відбувається у палаці – великому сучасному позашкільному освітньому комплексі з пріоритетним художньо-естетичним напрямком виховання дітей та молоді Закарпатської області.

joomlamodniyportal.ru