Вокальний ансамбль «Ільничанка»

Вокальний ансамбль «Ільничанка» був створений у 2015 році як самодіяльний. З квітня 2018 року колектив діє на базі Закарпатського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Ансамбль працює над збереженням і примноженням народно-духовних пісенних традицій і звичаїв, пропагує народну і сучасну українську пісню, вдосконалює автентичну манеру співу, працює над шліфуванням ансамблевого слуху, ритму, вокалізації, динаміки, інтерпретації, урізноманітненням репертуару, виховує у дітей любов до народної пісні, до традицій рідного краю.

Ансамбль займається на базі студії вокалу та звукозапису «Ліра», що в селі Ільниця. Керівник ансамблю Степан Степанович Гавацко ставить високі вимоги як до себе, так і до кожного з учасників. Конкурсна діяльність не дозволяє давати слабинку, тому графік їх роботи доволі напружений. Все ж злагоджена робота колективу, помножена на сумлінну працю талановитих виконавців, підтримана батьками і небайдужими до української пісні людьми роблять свою справу. Нині вокальний ансамбль «Ільничанка» має у своєму багажі подарунки, дипломи та грамоти лауреатів фестивалів і конкурсів Міжнародного та всеукраїнського рівнів, подяки за участь у різних концертах і святкових заходах Іршавського району і Закарпатської області.

Участь колективу в одному з найпрестижніших фестивалів-конкурсів «Молода Галичина» влітку 2017 року відкрила йому двері до різних творчих проектів з іншими українськими виконавцями.

View the embedded image gallery online at:
http://padiun.net/ilnichanka#sigProGalleria2043dba6f2
joomlamodniyportal.ru