Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Нове покоління

         «Нове покоління» - таку назву отримали активісти,  які згуртувалися в Закарпатську  обласний  учнівський парламент. Відтепер цей орган має свою назву, емблему, пісню та структуру. 

 

        22 грудня молоді активісти та лідери обласного учнівського врядування знову зустрілися в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», цього разу вже зі своїми напрацюваннями. Під час минулої зустрічі, яка відбулася в листопаді, кожне місто і район Закарпаття отримали домашнє завдання: розробити атрибутику Закарпатської обласної учнівської ради. Надіслані на конкурс матеріали були оброблені та проаналізовані компетентними у цій галузі педагогами. Відібрали найкращі, й вже з них юні лідери  під час зустрічі, шляхом відкритого голосування, зробили свій вибір: назва – «Нове покоління», символіка, яка характеризує упевнений рух вперед, і звісно ж українські жовто-блакитні кольори. Вирішено також, що з’їздом лідерів обиратиметься парламент врядування, президент, віце-президент та секретар. Обов’язки розподілятимуться між шістьма комітетами:  спорту та здорового способу життя ; культури та дозвілля; інформації та роботи зі ЗМІ; міжнародних зв’язків;  екології  та  туризму;  захисту прав дитини та допомоги у проблемних ситуаціях (центр милосердя).
Також обговорено подальші заходи обласного врядування. Районні учнівські організації продовжуватимуть свої традиційні заходи, і зможуть поділитися ними на веб-сторінці , яка незабаром буде створена. На березень  заплановано обласний конкурс на кращу командну презентацію діяльності учнівського врядування . Конкурс складатиметься з візитки (назва, пісня, емблема) та власне презентації діяльності (проекти , акції, співпраця з іншими організаціями та висвітлення їх у ЗМІ).   Також оголошено новий проект – фестиваль-конкурс «Чи знаєш ти Європу?», що пройде у травні.  Та вже зараз шляхом жеребкування кожний район обрав собі країну, яку представлятиме.  
              Учасники зимової зустрічі лідерів також відвідали виставку-ярмарок «Рукотворне мистецтво Закарпаття» і концерт класичної та народної музики «Різдвяний передзвін».