Клуб КВН

Керівник – Сергій Денисенко

КВН (Клуб Веселих та Найкмітливіших) є однією з найпопулярніших форм організації змістовного дозвілля серед учнівської молоді. Заняття у клубі КВН розвиває в учнів такі якості як впевненість в собі, почуття гумору, естетичний смак, креативність та нестандартне мислення, вміння працювати та досягати результату в колективі, вимогливість і наполегливість.

Без сумніву, «клуб КВН» – це найвеселіший гурток «ПАДІЮНу». Він об’єднує декілька десятків дитячих та студентських команд КВН, що представляють школи, факультети університету та інші навчальні заклади. Щороку, спільно з МГО «Закарпатська ліга КВН», нашим клубом проводиться велика кількість ігор та фестивалів КВН.

Для учнівських команд проводиться сезон Шкільної ліги КВН, що включає в себе Фестиваль-відкриття, півфінальні ігри та два фінали, де розігруються титул Чемпіона та «Кубок надії». Також проводяться окремі тематичні фестивалі КВН спільно з ДАІ, центром зайнятості, тощо.

Для студентських команд проводиться Чемпіонат Закарпатської ліги КВН та розіграш Кубку. В сезоні, крім закарпатських команд КВН, беруть участь спеціально запрошені колективи з інших областей України.

Щонеділі для всіх бажаючих проводяться заняття «недільної школи КВН», де досвідчені КВНщики діляться тонкощами цієї гри з починаючими гравцями.

Команди клубу гідно представляють наш край на всеукраїнському рівні. Команда ужгородської гімназії «Вхід у Змінному Взутті» є неодноразовим переможцем Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця». Збірна команда УжНУ «Тяп-ляП» здобула велику кількість титулів у «дорослому» КВНі. Вони є Чемпіонами України, володарями Кубку України, Суперкубку України, Кубку КВН-газети, тощо.

Крім ігор КВН, наш клуб активно долучається до життя «ПАДІЮНу» та інших заходів, що проводяться у місті та області. Це «Закарпатська гуморина», «Парад Наречених», Студентська республіка, «Парад Миколаїв», «Ужгородська регата» та інші.

Більше про Закарпатський КВН на сайті: www.kvn.uzhgorod.ua