Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Зореграй 2014

Шандор Федір - вихованець клубу рукотворного мистецтва „Майстер-хобі” відділу духовного і творчого розвитку «Джерела», 12 років

shandorКерівник – Вішколц К.К.
Старанність, акуратність у роботі й терплячість – риси, які допомагають хлопцеві вже чотири роки поспіль творити унікальні речі. З великим задоволенням та трепетом Федір працює над своїми роботами, які перетворюються на витвори. Із підручних матеріалів юний умілець виготовив вже десятки макетів архітектурних, історичних споруд. Свої роботи неодноразово представляв на виставках у «ПАДІЮНі» та за його межами. Саме роботи хлопця викликають неабияку цікавість у відвідувачів. Усі, як один, наголошують: виготовляти такі речі може тільки людина, яка по-справжньому любить те, чим займається, яка вміє цінувати деталі та чітко відчуває цінність історії. Зі звичайного картону, ниток, ізоляційного проводу, піску, щебеню Федір виготовив напівоб’ємні художньо-декоративні картини: «Ужгородський замок», «Невицький замок», макет – реконструкція «Квасівський замок», «Млин однозрубний 16-18 століття». Сила духу допомогла хлопцеві стати переможцем обласного етапу та дипломантом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 2013.

Чундак Антоніна – вихованка гуртка «Журналістика», 16 років

chundakКерівник - Маркович О.І.
Своє життя з журналістикою Тоня пов′язала три роки тому. Гостре відчуття слова допомагає дівчині описувати буденні речі у зовсім не звичному стилі. Вона яскрава і талановита, володіє вродженим відчуттям слова. Перші ж матеріали молодої журналістки відзначалися оригінальністю підходу, цікавою манерою викладу. Пишучи про такі речі, про які, здавалося б, не написав лише лінивий, і не знати, що в це можна додати цікавого, Тоня з перших же слів зачіпає читача і веде за собою. Це означає, що вона вміє помічати незвичайне в буденному. Саме в цьому полягає її вміння жити по-справжньому: коли ми серед сірого будення помічаємо яскраве. Антоніна володіє вмінням аналітично мислити, що для дітей її віку досить унікально. Але саме ця риса є вкрай необхідною для журналіста.
Професіоналізм молодого журналіста Тоня засвідчила і на багатьох конкурсах. Вона переможниця конкурсів «Я - Європеєць» та лауреат фестивалю дитячих ЗМІ «Артек+»,   дівчина займала призові місця на міських етапах МАНу.

Томчані Катерина – вихованка секції художньої гімнастики, 11 років

tomchaniКерівники – Арсенова Г.Г. Будьо М.В.
Активно займатися спортом дівчина почала у 2009 році. За цей недовгий період Катя завдяки силі духу вже отримала ІІ спортивний розряд. Дуже наполеглива і відповідальна. Її досягнення у спорті вражають. Педагоги називають її лідером серед дівчат такого ж віку.
Постійна робота над собою приносить чимало результатів. Тендітна гімнастка постійно бере участь у змаганнях та показових виступах. Наполегливість допомогла Катерині завоювати численні призові місця. Так гімнастка виборола третє місце на Міжнародному турнірі „Срібна леді” 2013; перше місце на турнірі «Весняна рапсодія -2013»; стала бронзовою призеркою міжнародного турніру „Сакура Закарпаття ”; володаркою золота на Всеукраїнському турнірі „VICTORIA_CAP” – 2013; друге місце на чемпіонаті Закарпатської області. Одне з найбільших досягнень гімнастки - абсолютна перемога на відкритому чемпіонаті міста Ужгород - 2014.
Стати олімпійською чемпіонкою з художньої гімнастики, як наприклад, Анастасія Мульміна – мрія Катерини Томчані. І дівчина впевнено йде до своєї мети. Головне нині не зупинятися на досягнутому.

Чубарко Валентина - вихованка гуртка «Крій та шиття» Молодіжного центру моди «Твій стиль», 17 років

chubarkoКерівник – Дьолог О.В.
Із кожним заняттям вміння дівчини вражають все більше. Захоплення модою, дизайнерством та шиттям допомагають їй реалізувати себе, як майстрині. Шити почала в 13 років. Аби поліпшити свої знання, прийшла на гурток «Крій та шиття». У 2012 році стала учасницею фестивалю “Арт-революція”, де представила три моделі. Це були її перші кроки у світі молодіжної моди. Через рік посилила свій досвід другою участю у цьому ж фестивалі і вже отримала нагороду, відповідно стала однією з переможниць. «Я обожнюю шити, а тепер – це ще й моя професія» - з гордістю зізнається Валя. Паралельно свою майстерність дівчина відточує ще й на в′язанні, вишивці та плетінні з бісеру. Це стає в нагоді молодій дизайнерці, адже виготовлені прикраси можуть стати оздобленням для авторського одягу. Пошук нових можливостей - те, що відрізняє дівчину від інших. Шиє речі для рідних, близьких і знайомих, а головне, що зшитий власноруч одяг дівчина з гордістю носить і сама, адже якщо він подобається тобі, то сподобається й іншим.

Ситнікова Катерина – вихованка театральної студії «СИНТЕЗ», 13 років

sitnikovaКерівник - Дворцина С.Г.
«Життя – це театр, а люди в ньому актори» - слова славнозвісного Шекспіра. І чим кращий ти актор, тим більше відвідувачів приходять до твого театру – впевнена юна акторка. Вивчати акторську майстерність дівчина розпочала в свої 9 років. Як тільки виконала перші ролі на сцені – зрозуміла – їй вдалося завоювати увагу глядача, а для актора це запорука успіху. Життєрадісна та емоційна Катерина своєю відповідальністю та працелюбністю не один раз засвідчила – їй під силу найрізноманітніші ролі. Глядачі «ПАДІЮНу» неодноразово спостерігали, як акторка була переконливим і милим Зайцем в одноіменній казці, із легкістю перевтілювалась у пухнастого Песика і грала численні ролі у новорічних виставах. Усе це дівчині стало під силу завдяки вмінню проживати емоції кожної ролі, кожного образу. Головне на сцені – жити відчуттями того, кого ти граєш.
Педагоги дівчини підкреслюють – вміння швидко та граційно перевтілюватися в різні образи додає Катерині переконливості, професіоналізму, підживлюючи який, можна досягти чималих результатів.