Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Зореграй 2015

s-1Bukl 2015 q s-2Bukl 2015 q

 

 

Штібель Наталія - вихованка гуртка „Таємниці пензля”, 13 років

shtibelКерівник – Анастасія Стецюк.
    
Звідки черпати натхнення юним майстрам пензля? З усього, що бачиш навколо! Адже навкруги нас – так багато прекрасного. Це чітко зрозуміла і вихованка гуртка „Таємниці пензля” Наталія Штібель. Дівчина відчула, що розуміє природу, бачить усі тонкощі її суті і може пердати це мовою фарб, барв, тіней та світла. Розкритися юній художниці допоміг „ПАДІЮН”, бо ж тут у Наталчиній творчості побачили перспективу і майбутнє. І педагоги, і друзі-гуртківці знають Наталію як наполегливу та працьовиту художницю із власним баченням мистецтва та величезним бажанням вчитися. Крім образотворчого мистецтва дівчину цікавить і багато іншого, вона залюбки проводить час із „Танцювальною корпорацією друзів”, бере участь у різноманітних концертах та заходах. Проте, саме живопис Наталка вважає  головною справою життя. Найбільш серйозним здобутком у цій справі стала перемога у Всеукраїнському конкурсі „Я хочу жити в якісному світі” в номінації „Ми архітектори якісного світу”. Як видно, змагатися та перемагати для Наталії Штібель – не новинка. Тож, успіху їй!

Шелепець Аліна – вихованка ССТ „Бліц”, 14 років

shelepec

Керівник – Елеонора Кос.

Усе життя, як танець. Для Аліни Шелепець із „Бліца” це саме так. Адже 10 зі своїх 14 років вона присвятила танцювальній сцені. ССТ „Бліц” стала для неї, як  для багатьох інших своїх вихованців, справжнім домом. Бо й справді, стільки часу проходить на тренуваннях, репетиціях, на концертах та гастролях. І ось у цьому безупинному сценічному русі і формується справжня “бліцівська” мрія – танцювати завжди і танцювати у своє задоволення. Освоївши різноманітні техніки – від класичного танцю до  хаусу, від джаз-модерну до контемпорарі, Аліна вибрала свій улюблений стиль – хіп-хоп. На нього робить найбільші ставки, думаючи про артистичне майбутнє. А тим часом, не пропускає жодної можливості вчитися в найкращих: бере участь у численних майтер-класах від „Бліцу”, куди запрошують перших зірок світової хореографії: Франсиско Гомеса, Будду Стретча, Мішеля Фондю, Ольгу Лабовкіну, Костянтина Томільченка, Христину Шишкарьову та багато інших. Аліна разом із командою „Бліцу” брала участь у багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, серед яких: „IDF 9. World Championship Of Modern Dance Sports” (Італія, Хорватія), „Hip Hop International Ukraine” (Україна), „Квітуча Чехія-2012” (Чехія), „Чіперо” (Угорщина) та ін. Та не танцями єдиними живе  юна та активна Аліна: є у її житті місце і спорту, і книжкам, і подорожам,  і друзям. Однак саме із танцювальною сценою, з якою колись познайомив „ПАДІЮН” та „Бліц” молода зірка пов”язує усі свої мрії та сподівання.

Стегура Олександра - вихованка Зразкового художнього колективу „Продюсерський центр” „ПАДІЮНу”, 18 років

stegura

керівник – Наталія Сабат.

Вокальну кар’єру для себе обрала Олександра Стегура, яка вже робить впевнені кроки у цьому напрямку. „Бути активною, старанною та ініціативною − тільки так можна досягнути успіхів у будь-якій справі, а особливо – на сцені”, − вважає Олександра. І доводить це на власному прикладі: вона – староста свого гуртка, бере активну участь у суспільному житті „ПАДІЮНу”. І ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно пробує себе у нових стилях та музичних жанрах, займається у рок-клубі „ПАДІЮНу”. Саша стала лаутеаткою Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацького вокального мистецтва „Vivat-Marin-2011” (Іллічівськ) та Всеукраїнського фестивалю сучасної та народної пісні „Веселка над Тисою-2011”, володаркою диплома 3-го ступеня Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької творчості „Весняний бал в Ужгороді-2013”, а також отримала 3 місце на Міжнародному фестивалі „Jadranstar-2013” (Хорватія).

Таран Таісія - вихованка гуртка художньої гімнастики, 10 років

taranКерівник – Ганна Арсенова.
Життєвого успіху досягають тільки сильні – тілом і духом! На власному прикладі це доводить юна Тая Таран, яку називають справжнім „дитям ПАДІЮНу”. Вона тут займалася і прикладним мистецтвом, і ліпленням, і фітодизайном, і бісероплетінням, і малюванням. А от остаточний вибір дівчина зупинила на спорті - одному з найграціозніших його видів – художній гімнастиці. Та у спорті усі знають: блискучі виступи на змаганнях приховують за собою багатогодинні щоденні тренування, піт, кров і сльози, постійну роботу над собою та перевершення власних можливостей. Та наполегливість найкращих спорстменів щедро винагороджується. Тая Таран сьогодні – призерка чемпіонатів „Срібна леді”, „Весняна рапсодія”, „Сакура Закарпаття” та „Кубка Закарпаття”. Зупинятися на досягнутому у спорті не збирається. А поки – пробує себе і на телевізійній ниві – веде програму „Дитяча година” на обласному телебаченні.

Опаленик Світлана - вихованка гуртка „Художня вишивка та бісероплетіння”, 15 років

opalenyk

Керівник – Марія Різак.

Майстерність народжується у старанних руках... Художня вишивка та бісероплетіння зацікавили і юну майстриню Світлану Опаленик.  Із філігранною технікою плетіння бісером вона познайомилася не так давно, усього два роки тому, проте за цей час уже досгла успіхів: першість на Всеукраїнському конкурсі-виставці декоративно-ужиткового мистецтва „Знай і люби свій край” за роботу-серветку „Дивовижні візерунки”. Світлана із задоволенням продовжує освоювати тонкощі давнього мистецтва вишивки та плетіння бісером, а її роботи постійно виставляються у різноманітних експозиціях „ПАДІЮНу”. Юна майстриня впевнена у своїх силах та здобула  перемогу у конкурсі „Зореграй-2015”.