Молодіжний центр моди «Твій стиль»

 

Молодіжний центр моди „Твій стиль”

Молодих,креативних та амбітних запрошує Молодіжний центр моди „Твій стиль” для створення цілісної творчої особистості. Десь виховується естетичний смак та творче ставлення до праці. Якщо дівчина хоче бути гарною,вишуканою,сучасною в центрі є декілька напрямків:

Гурток „Моделювання  одягу”

Гурток „Крій та шиття”

Модельно-хореографічна студія -„Дефіле”

Гурток „Моделювання іграшок-сувенірів”

Гурток „Виготовлення іграшок-сувенірів”

Педагоги молодіжного центру моди „Твій стиль” є професіоналами своєї справи, постійно підвищують свою майстерність та творчі надбання. Творчим завершенням роботи колективу щорічно є проведення різноманітних виставок та фестивалю дизайнерів „Арт-революція”.

 

 

Гурток „Моделювання  одягу”

 

 

Ознайомитися з різноманітними відомостями про одяг, його виникнення, розвиток, національні особливості. Знайомство з історією моди новими напрямками сучасного одягу. Правильно вибрати колір, силует та пропорції деталей одягу. Отримати практичні уявлення про види тканин та їх вибору. 

 

Сойнова Маргарита Борисівна

 

Вміти побудовати викрійку, розробити фасон, а також виготовляти швейні вироби різного призначення, що включає в себе різноманітні прийоми та способи обробки деталей виробу. 

Розробляти та виготовляти оригінальний одяг для концертних виступів.

 Мойшевич Валентина  Пилипівна

joomlamodniyportal.ru

 

Гурток „ Крій та шиття” 

Пошиття одягу - одна із цікавіших форм, що поєднує у собі естетичне виховання та трудове навчання вихованців. Велику увагу на заняттях приділено питанням культури одягу , способам обробки деталей виробу, здобуттям навичок по користуванню сучасними журналами мод та вмінню використовувати викройки розміщені у них.

Свої досягнення гуртківці демонструють на виставках колекцій одягу

  Мельникова Андріана Володимирівна

joomlamodniyportal.ru

 

Модельно-хореографічна студія „Дефіле”

 

Педагог: Решетар Оксана Анатолівна 

У сучасних умовах особливо актуальним постає художній і фізичний розвиток дітей, що забезпечується і художньо-естетичним напрямом позашкільної освіти. 

Секція дефіле є однією з складових частин у системі навчання молодіжного центру моди „Твій стиль”. На заняттях розвивається художній смак, пам'ять, творча уява. Заняття сприяють фізичному і загальному розвитку дітей. У процесі навчання удосконалюються рухові навички, відпрацьовується належна пластика, хода, зміцнюються м’язи. Поряд з цим розвиваються виразність, виховується художній смак, формується творча особистість.

Програма передбачає роботу з дітьми та юнацтвом  віком від 11 до 18 років.

Методи роботи направлені на опанування та оволодіння певними рухами, елементами кожним вихованцем, які у своїй сукупності сприяють досягненню цілісного, єдиного творчого організму:

- Створення образу. 

- Злиття моделі та костюму

- Робота по підготовці до показу. 

 - Постановка дефіле.

joomlamodniyportal.ru

 

Гурток „Моделювання іграшок та сувенірів”

 

 

педагог Тріфонова  Валентина  Володимирівна 

У дитинстві ми мріємо скоріше подорослішати, а коли подоланий великий період життєвого шляху, так хочеться повернутися знову у дитинство з його чистотою, щирістю і безпосередністю. Інтер’єрна лялька – це не просто іграшка, якою ми набавилися у дитинстві, а скоріше спосіб самовираження та світосприйняття нашого внутрішнього Я.  Ляльки володіють магією натурального волокна, теплотою шерсті, легкістю шовку, прохолодою льону та щирістю характеру. Іграшки, виготовлені своїми руками - завжди приємний сюрприз для близьких друзів та рідних людей. 

joomlamodniyportal.ru