Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Молодіжний центр моди «Твій стиль»

Молодих,креативних та амбітних запрошує Молодіжний центр моди «Твій стиль» для створення цілісної творчої особистості. Десь виховується естетичний смак та творче ставлення до праці. Якщо дівчина хоче бути гарною,вишуканою,сучасною в центрі є декілька напрямків:
Гурток «Моделювання та конструювання одягу»
Гурток «Крій та шиття»
Гурток «Дефіле»
Педагоги Молодіжного центру моди «Твій стиль» є професіоналами своєї справи, постійно підвищують свою майстерність та творчі надбання. Творчим завершенням роботи колективу щорічно є проведення різноманітних виставок та фестивалю дизайнерів «Арт-революція».

Гурток «Моделювання та конструювання одягу» педагоги: Мойшевич В П., Сойнова М.Б.
Ознайомитися з різноманітними відомостями про одяг, його виникнення, розвиток, національні особливості. Знайомство з історією моди новими напрямками сучасного одягу. Правильно вибрати колір, силует та пропорції деталей одягу. Отримати практичні уявлення про види тканин та їх вибору. Вміти побудова ти викрійку, розробити фасон, а також виготовляти швейні вироби різного призначення, що включає в себе різноманітні прийоми та способи обробки деталей виробу. Розробляти та виготовляти оригінальний одяг для концертних виступів.

Гурток «Крій та шиття» педагоги: Дьолог О.В., Мельникова А.В.
Пошиття одягу - одна із цікавіших форм, що поєднує у собі естетичне виховання та трудове навчання вихованців. Велику увагу на заняттях приділено питанням культури одягу , способам обробки деталей виробу, здобуттям навичок по користуванню сучасними журналами мод та вмінню використовувати викройки розміщені у них. Свої досягнення гуртківці демонструють на виставках колекцій одягу.

joomlamodniyportal.ru