Народний художній колектив студія сучасного танцю “Бліц”

Народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц» це колектив, що популяризує в Закарпатській області сучасну хореографію та поширює знання про неї як вид мистецтва через її викладання та танцювальні перфоменси.

Історія. Колектив розпочав своє існування у 1989 році як шкільний гурток сучасного танцю при ЗОШ № 12. Згодом на запрошення Закарпатської обласної державної адміністрації гурток під новою назвою "Карат" продовжив свою діяльність у Палаці піонерів. Тут вже займалися діти з різних шкіл Ужгорода. Остаточну прописку та назву «Бліц» колектив отримав, перейшовши до Палацу дітей та юнацтва у 1991 році.

Хореографічні напрями та стилі: джаз, джаз-модерн, афро-джаз, контемпорарі, бродвейський джаз, хіп-хоп (LA style, creep walk, crump, house, social dance, hip-hop heels, popping, locking).

Педагогічний склад «Бліцу» – це професіонали, однодумці та закохані в свою справу працелюби. Постійним керівником Народного художнього колективу «Студії сучасного танцю «Бліц» є Олена Камінська. Усі педагоги Студії постійно навчаються та беруть майстер-класи з сучасної хореографії у відомих хореографів України та світу: Жеральдіни Армстронг (Франція), Карлоса (Італія), Вашингтон Саллеса (Бразилія), Соні Тае, Буди Стретча, Лінка, Боббі Міледжа, Брайана Футворка Гріна, Тоні МакГрегора, Секу, Франсіско Гомеса, Патріка Чена (США), Тетяни Островерх, Крістіни Шишкарьової, Костянтина Томільченка, Віталія Литвиненка, Наталії Сторожук, Антона Овчіннікова, Юрія Пристаєцького, Артема Гордєєва, Олександра Бобіка (Україна), Ольги Лабовкіної (Білорусь), Івана Бєлозєрцева, Ігоря Сурмія (Росія), ін.

<pДосягнення.За час свого існування «Бліц» дарував свою творчість глядачам Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Росії, Білорусі, Туреччини, Італії та Іспанії. Студія приймала участь у багатьох фестивалях та конкурсах, гідно представляла Закарпаття на Чемпіонатах України та світу, де завжди займала призові місця: три перших місця на VII Чемпіонаті світу та VI Чемпіонаті Європи з сучасної хореографії (Іспанія, 2009), третє та четверте місця на IХ Чемпіонаті світу та VIIІ Чемпіонаті Європи з сучасної хореографії (Італія, 2011), четверте місце на ІІ Чемпіонаті України з хіп-хоп танців (Україна, 2013), перше місце на Всеукраїнському фестивалі танцю «Feel the beat» (Україна, 2014)а також гран-прі на ІІІ Чемпіонаті світу з хореографії IDF Word Championship in Dance (Італія, 2012).

Щороку учні школи «Бліц» беруть участь у звітних дитячих концертах для батьків під назвою «Дивіться, чому мене навчили в БЛІЦі», а дорослі танцівники – у сольних концертах Студії, серед яких: «20 років на сцені», концерт присвячений 20-річчю діяльності ССТ «Бліц» (21.03.2009); «сТАНЦІя Ужгород» (12.05.2010) концерт за участі фіналістів шоу «Танцюють всі – 2», танцювальних колективів з міст Рівне, Дніпропетровськ та Полтава; клубні концерти «В гостях у БЛІЦу» (17.02.2012., 07.03.2012); концерт просто неба від «Я дарую Ужгороду» (28.09.2012) до Дня народження Ужгорода; концерт «ІМБИРНИЙ ЧАЙ та інші радощі в зимовий вечір» (15.12.2012); концерт на підтримку українських військових у зоні АТО (23.10.2014); концерт до 25-річчя Студії «Beau Monde» (21.12. 2014). «Бліц» створив першу в історії Закарпаття хореографічну виставу «Колись було… Колись буде» (ідея, хореографія та постановка – Тетяни Островерх, Юрія Пристаєцького, Олени Камінської).

Протягом 2011-2014 «Бліц» презентував 5 відеоверсій власних танців: «Перерваний політ» (2011), «Геометрія хіп-хопу» (2013), «Лінії життя» (2014), «Перше побачення» (2014), «Go Girl» (2014).

У колективі панує творча та дружня атмосфера. Студія сучасного танцю «Бліц» завжди залишається яскравим, творчим та унікальним колективом особистостей, які обожнюють сучасну хореографію.

joomlamodniyportal.ru