Перемога вихованки «ПАДІЮНу» у Всеукраїнському конкурсі


Почесне І місце здобула вихованка гуртка „Паперопластики” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” Русанова Олександра у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сценічних та карнавальних паперових костюмів „Стильний папір. В країні жар-птиці”!

За умовами конкурсу змагання відбуваються у два етапи - І-ий відбірковий заочний тур та ІІ-й завершальний очний - дефіле у власноруч виготовлених костюмах на сцені Центру творчості дітей та юнацтва Галичини у місті Львові, який мав відбутися 22 березня. Прикро, але у зв’язку з карантинними обмеженнями цей етап перенесено на невизначений час. 

Керівник гуртка „Паперопластики” Негер Кристина Калманівна  впевнена, Олександра досягне неабияких вершин у своїй творчості, адже дівчина – надзвичайно старанна, талановита та креативна, неодноразово  здобувала призові місця у різноманітних конкурсах обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Найбільш вагомими для неї стали Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді ,,Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” (2 місце у 2017 р.); Всеукраїнська виставка „Новорічна композиція”, в обласному етапі якої у 2018 році здобула перемогу; ІІ місце у 2019 р. – у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва „Смарагдові витоки”; у 2019 році – переможниця XIII Міжнародної мистецької виставки на тему „Птахи”(Польща); І місце 2019 р. – у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв „Самоцвіти Закарпаття”. Також Олександра – активна учасниця таких мистецьких заходів, як обласний відкритий фестиваль родинної творчості „Родинний дивосвіт”, виставки „Осінній вернісаж”, „Новорічний візерунок”. 

До участі у конкурсі сценічних костюмів дівчина спільно зі своїм педагогом готувалися дуже ретельно: розробляли ескізи майбутніх деталей костюму, обирали кольорову гаму, папір та техніки виконання. Звісно, корективи у підготовку до конкурсу „вніс” і карантин, адже багато роботи було пророблено дистанційно, вдома. Та все ж  завершальний етап – а це склеювання деталей та декорування відбувався на заняттях в майстерні і це сприяло довершеності образу в цілому. Творча робота – сценічний костюм „Фея Весна” створений з кольорового картону, оздоблений „квітами” та „метеликами”, виготовленими в техніках оригамі та квілінг. В комплекті: сукня, капелюх та букет. Посилання на відеоматеріал: https://youtu.be/wHIDCVLlGDE

За умовами конкурсу, окрім виготовлення костюму, потрібно було надати опис- презентацію. Ось який ліричний опис до образу створила переможниця конкурсу Русанова Олександра: „З приходом весни все довкола змінюється, неначе вбирається в коштовні шати. Розпускаються різнобарвні пахучі квіти, зеленіє травичка, цвірінькають птахи та прокидаються барвисті метелики, які так гарно і легко кружляють, немов би танок якийсь водять. 

Я чарівна дівчина – фея „Весна” – 

прекрасна, барвиста, многоцвітна. 

Несу землі тепло, любов, 

квітучі луги та діброви, 

пахучі поля, всіяні квітами,  

над якими кружляють в танці метелики…”

joomlamodniyportal.ru