Нові творчі досягнення ансамблю «Ільничанка»

«Немає злого, щоб на добре не вийшло», - навіть у період пандемії коронавірусу діє ця  гарна приказка. Мистецьке життя не повинно і не припиняється навіть за жорстких локдаунів. Міжнародні, всеукраїнські та регіональні різножанрові фестивалі й конкурси проходять і дистанційно - технічний прогрес дозволяє

це робити з кожним роком все якісніше.

2021 рік не змінив нічого у цілях вокального ансамблю „Ільничанка” Закарпатського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», адже його керівник Гавацко Степан Степанович, індивідуальна робота з сильними вокалістами створили умови для появи у ансамблі солістів. Без сумніву, ця новинка розширює можливості „Ільничанки” як учасниці мистецьких заходів.

Тож з початку року до своєї багатої скрині з нагородами талановиті хлопці і дівчата додали ще кілька. З приємністю ділимося їхніми досягненнями.

Розпочнемо з досягнень старости ансамблю Чепи Аліни. Участь у Міжнародному фестивалі „Starfall of talents” у номінації естрадний вокал принесла солістці  ансамблю, неймовірно талановитій і працьовитій дівчині, найвищу відзнаку - І місце! У Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі мистецтв „Пісня над Бугом” (дистанційний/онлайн формат) у віковій категорії 12-14 років вона також здобула І місце.

В останньому дистанційному заході у віковій категорії 15-16 років ансамбль „Ільничанка” за результатами отримав ІІІ місце.

Черговий успіх Гіги Василя - диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу „Золота планета” - лише підтвердив високий виконавський рівень багаторічного учасника, а зараз і соліста ансамблю.

Своєрідний вокальний хет-трик здійснила впродовж останніх місяців Олександра Савко. У номінації „естрадний вокал”  солістка ансамблю „Ільничанка” заслужено отримала перші місця одразу у трьох мистецьких заходах: Міжнародних фестивалях-конкурсах: „Злата-Фест”, „Золота планета” та всеукраїнському фестивалі-конкурсі „Країна майбутнього”.

Крім „браво” нашим юним зірочкам, можна додати побажання нових творчих звершень та підкорення чергових пісенних вершин!

joomlamodniyportal.ru