Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

У Палаці відбулося

Осінній вернісаж

 8 листопада у Зразковому етнографічному музеї „Світлиця”, який діє при Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, пройшов мистецький захід „Осінній вернісаж”. В рамках заходу відбулося відкриття виставки робіт вихованців палацу на осінню тематику, гостей свята потішили виступи вихованців відділу духовного і творчого розвитку „Джерела”, а також всі хто  мав бажання могли розважитись досхочу, граючись у народні ігри та цікаві забави.

"ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС"– 2017

Днями в Ужгороді було яскраво і тепло, адже стартував традиційний Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС».

Незважаючи на погодні умови, до обласного центру Закарпаття приїхали.

28 колективів з Київської, Дніпропетровської, Полтавської, Донецької,  Львівської, Закарпатської, Хмельницької, Одеської, Рівненської областей та міста Кошіце (Словаччина). Урочистою ходою учасники фестивалю пройшли центральною частиною Ужгорода, викликаючи щире захоплення у містян.

Посвята в «падіюнчата»

У відділі раннього дошкільного розвитку «Радість» влаштували справжнє свято для малюків! З музикою, піснями, посмішками, подарунками!    

Дитячий театр «Райдуга» та «Казкові нотки»  розважали дітей та їх батьків цікавою концертною програмою. Це так проходило свято «Посвята в падіюнчата».    

Міжнародний день людей похилого віку

Вже стало доброю традицією для педагогів та вихованців «ПАДІЮНу» приходити в гості до своїх літніх друзів у територіальний центр соціального обслуговування або інакшими словами - «будинок пристарілих». Протягом року юні падіюнівці чи не кожного свята відвідували старих із гостинцями, концертами, віршами та душевними розмовами.  

Педагоги «ПАДІЮНу» провели виїзні майстер-класи та тренінги для школярів, які відпочивають в таборі «Арніка»

05 жовтня керівники гуртків палацу навідались у табір «Арніка», що розташований у мальовничій Воловеччині, аби пізнавально та з користю урізноманітнити відпочинок дітей, які там перебувають. Наразі триває перша відпочинкова зміна   –  для учнів 6-8 класів Виноградівського, Рахівського та Тячівського  районів. Для цієї вікової категорі були обрані відповідні за віком та інтересами заняття.

«ПАДІЮН» - країна здійснення мрій

Закарпатський палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» - величний палац, справжній осередок творчості, тут діти та молодь Закарпаття можуть знайти для себе заняття до душі. Розмаїття гуртків та клубів  вражає. Завдячуючи   педагогам палацу,  юні закарпатці поринають  у прекрасний і  цікавий світ.

У «ПАДІЮНі» відзначили День працівників освіти

Напередодні Дня працівників освіти, яке країна святкує у першу неділю жовтня, у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»  зібралися представники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, щоб відзначити День працівників освіти та вшанувати кращих із кращих.  

У Країні здійснення мрій стартував новий навчальний рік

Саме сюди щороку приходять сотні талановитих школярів та дошкільнят, саме тут кожен шукає свою творчу стежину і йде нею не один рік.   

16 вересня, чудового сонячного суботнього дня, «ПАДІЮН»  широко розчинив двері  для всіх  бажаючих  завітати на свято відкриття нового навчального року. Святково вдягнені, у піднесеному настрої педагоги, малеча з батьками, юнаки та дівчата, гості поспішали до палацу. Перед святково прибраним палацом  на «Мосту дитячої творчості» відбулася урочиста частина відкриття, де всім присутнім дарували своє  мистецтво юні танцівники, актори та співаки Зразкового художнього колективу «Продюсерський центр «ПАДІЮНУ». 

«ПАДІЮН» став учасником проекту в рамках транскордонного співробітництва Україна - Польща «Зелений юніор»

 

Програма включає в себе заходи з інтеграції, дискусії з питань  сучасних екологічних загроз та способів протидії їм, класи за участю експертів-екологів, презентації програм ЄС для молоді, семінарів і тренінгів з питань сталого розвитку та належного сортування відходів, майстер-класи, конкурси, зустрічі з цікавими людьми.

Відзнаку у номінації «Майбутній ілюстратор книги» отримала вихованка Студії образотворчого мистецтва ім. З.Баконія

Юні художники з „ПАДІЮНу” залюбки читають твори закарпатських письменників і створюють до них ілюстрації. Саме тому вже четвертий рік поспіль вихованці Зразкового художнього колективу  Студії образотворчого мистецтва ім. З.Баконія беруть участь у літературному святі «Книга фест», який традиційно відбувається в Ужгороді наприкінці травня.