Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

У Палаці відбулося

Збір лідерів учнівського врядування "Нове покоління" 2018

14 квітня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН"  відбувся збір лідерів учнівського врядування " Нове покоління".  У форумі взяли участь  105 найактивніших, найрозумніших лідерів та їх координаторів з кожного району та міста Закарпатської області.  

Чисте довкілля "ПАДІЮНу"

14 квітня  „ПАДІЮНівці ” активно долучилися до акції „Закарпаттю – чисте довкілля”,  під час якого провели прибирання території та висадку зелених насаджень.      

Найбільш багатолюдною виявилась традиційна акція  „Посади дерево!”, у якій взяли  участь навіть найменші вихованці „ПАДІЮНу”  разом з батьками та педагогами.  В результаті, головна алея палацу  поповнилась новими саджанцями і розцвіла  різноманітними квітами.    Отож, завдяки спільними зусиллями наш палац  став ще кращим.

Нові важливі перемоги юних гімнасток „ПАДІЮНу”

З 30 березня по 1 квітня 2018”  у місті Києві проходили   Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики „LIKOCUP 2018”. Наймолодші талановиті гімнастки Закарпатського обласного палацу дитячої  та юнацької творчості “ПАДІЮН“ вперше взяли участь у змаганнях такого рівня. Серед значної кількості учасників  заходу, а всього  зі всієї України змагалося  понад 300 юних  спортсменок,  гімнасткам з „ПАДІЮНу” у нелегких і відповідальних змаганнях вдалося поповнити свою скарбничку здобутків новими важливими перемогами: наймолодша гімнастка Путрашик Наталія 2012 р. н. посіла 2 місце. Також 2 місце вибороли  Антонова Олександра та Носа Лоліта. А серед гімнасток 2011 р. н Миронова Ярослава завоювала золоту медаль і посіла почесне  1 місце. 3 місце  серед гімнасток         

2009 р. н. вдалося вибороти   також нашій юній гімнастці -  Реш Дарії.      Вітаємо наших  вихованок та педагогів  і  бажаємо їм подальших перемог!

Ліричну драму представили глядачу юні актори театральної студії „Синтез” „ ПАДІЮНу”

4 квітня глядацька зала в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮНу” зібрала глядачів для перегляду прем’єри вистави „ Вінчання без нареченого”. Лірична драма поставлена за мотивами п’єси популярної сучасної української письменниці Вікторії Андрусів, яка була написана нею спеціально для   юних акторів театральної студії „Синтез” „ПАДІЮНу”. Музику до спектаклю написав  відомий закарпатський бард Михайло Грицик. Вистава присвячена воїнам, які захищали і захищають нашу Вітчизну на сході країни.

Президент обласного учнівського врядування "Нове покоління" ввійшла до складу Національної дитячої ради

В столиці нашої держави  29 березня 2018 року Уповноважений Президента  з прав дитини в Україні Микола Кулеба та міністр освіти Лілія Гриневич презентували  створення Національної  дитячої  ради, до складу якої увійшли лідери учнівського самоврядування та випускники інтернатних закладів з різних куточків України.

„ПАДІЮН” - серед переможців обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”

29 квітня на головній площі Ужгорода з’явився прекрасний  сад із 57 дерев, прикрашених писанками. Цією яскравою подією відкрився обласний фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!”

Учитель року - 2018

21 березня в Закарпатському обласному палаці  дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" пройшло нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року 2018”.    

Свято розпочалося прем’єрою пісні у виконанні солістів Продюсерського центру  "ПАДІЮНу"  „Гімн вчителю”, автором слів якої є педагог палацу -  Ганько Н.В. Неординарним подарунком   педагогам  Закарпаття також стала   і пісня на 25 мовах світу  у виконанні  юних вихованців палацу „Серце, яке розтопить лід”. 

„Нове покоління”

З 15 березня  лідери учнівського врядування  „Нове покоління”  разом з учнями освітніх  закладів краю  відпочивають у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного  центру „Арніка”. Відпочинкова програма табору насичена різноманітними подіями, заходами розважального та навчального змісту. Але  активна молодь  потребує динаміки, прагне відчувати свою соціальну важливість та причетність до змін у державі.

Знову перемога…

На цих вихідних  вихованці Народного  художнього колективу Студія сучасного танцю „ Бліц” „ПАДІЮНу” підкорювали  нові танцювальні горизонти у місті Лева, де  проходив  міжнародний чемпіонат  „UDANCELviv 2018” .  Вихованці Елеонори  Кос змагались  з топ-команандами України та інших держав.  Юні танцівники складу „Beta” стали кращими  у категорії ContemporaryAdultsSmallgroup!      

А у категорії ImprovisationSolo Дар’я Мишакова стала бронзовою призеркою!  

Вітаємо наших переможців!

„Нове покоління” в „Арніці”

З 15 до 28  березня 2018 року  тридцять найактивніших  та відповідальних  підлітків Закарпатської області  відпочиватиме  у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного  центру „Арніка”.  Всі діти є лідерами обласного учнівського  врядування  „Нове покоління” , що діє на базі „ПАДІЮНу”.  Діти є постійними учасниками форумів та зборів обласного та всеукраїнського  рівня, за підтримки координатора,  вони ініціюють та реалізовують ряд заходів, акцій та проектів у нашому краї.