Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Падіюнівці у родинному колі відзначили День сім′ї

17 травня з нагоди Міжнародного дня сім′ї в «ПАДІЮНІ» традиційно влаштували родинне свято. Фестиваль родинної творчості «Родинний дивосвіт» цього разу зібрав більше 20 родин – це і мами з дітьми, і брати з сестрами, і навіть  донечки з татусями. Такі святкування проводять вже більше 10 років.

Спершу – на рівні міста Ужгород, а останні три роки на родинний фест з′їжджаються сім′ї з багатьох районів області. Організатори кажуть – на меті мають ще більше об′єднати творчі родини. Адже ніщо так не зближує, як спільне хобі.

Фестиваль пройшов у два етапи.  Спочатку у фойє другого поверху родини представили декоративно-ужиткове мистецтво. Разом з дітьми батьки не просто поділилися творчими здобутками та успіхами, але й провели майстер-класи з того чи іншого виду мистецтва – тут вчили і малювати, і вишивати, і навіть розмальовувати писанки. Опісля, на великій сцені – пісні та танці, все виключно в родинному виконанні.

«Тішить, що наші творчі родини так активно долучаються до нашого фестивалю. Ми хочемо, аби батьки передавали свої навички і вміння діткам. Бо на Закарпатті кожна родина чимось багата. Щороку ми відкриваємо для себе все нові і нові таланти наших земляків. Сподіваємось, що всі традиції і вміння наших родин не просто зберігатимуться, але і примножуватимуться», – наголосила  співорганізатор фестивалю, завідувачка відділу духовного і творчого розвитку «Джерела» Тетяна Кравчук.

Опісля емоційних виступів на сцені всі родини отримали дипломи учасників фестивалю та пам′ятні подарунки.

joomlamodniyportal.ru