Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

В «ПАДІЮНі» святково відзначили закінчення навчального року і нагородили переможців проекту «Зореграй-2017»

Традиційно наприкінці травня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості підбивають підсумок навчального року. Вихованці діляться здобутками, демонструючи досягнення та напрацювання, радуючи глядачів здібностями і талантами, які розкрили впродовж року тут, у стінах закладу. А найкращі, найуспішніші гуртківці урочисто отримують заслужену нагороду – «Зореграй-2017».

 

Ранок 19 травня, дня свята закриття навчального року, розпочався з традиційного футбольного турніру «Кубок «ПАДІЮНу» – емоції, захват вболівальників, напруження на полі та спортивна жага перемоги! У змаганнях взяли участь найкращі дитячо-юнацькі команди нашого краю: ФСК «Фаворит», ДЮСШ №1 м.Ужгород, ФК «Zinedin», ФК «ПАДІЮНу». Судив матч арбітр Горгош Мирослав. За підсумком чемпіонату перемогу здобув ФСК «Фаворит» із с.Шишлівці Ужгородського району. 

Опісля, о 14-00, спортивну естафету перейняли юні гімнасти. На відвідувачів чекало справжнє свято грації – показові виступи з художньої гімнастики «Весняна рапсодія». Юні спортсменки вміло вправлялися і зі стрічкою, і з м′ячем,  демонструючи свою пластичність. Кращі виступи на всіх снарядах показали і вихованці секції «Спортивна гімнастика». Показові виступи вихованців спортивної та художньої гімнастики справді зачаровували глядачів свою красою.

А вже ввечері на всіх чекав святковий концерт і церемонія нагородження кращих із кращих. «Сьогодні в нас справжнє свято. Ми завершуємо цей рік із новими знаннями та емоціями. Щороку понад три  тисячі дітей разом з нами відзначають це свято.  У нас працює понад 100 напрямків, де  діти можуть не тільки здобувати знання але, найголовніше, розвивати свої таланти. Тільки за цей навчальний рік ми провели понад 85 концертних програм. Я щиро дякую усім батькам, адже без вас наші спільні успіхи були б не можливими», – зазначила зі сцени директор «ПАДІЮНу» Світлана Ганущина.

Під час святкового концерту на сцену запросили всіх фіналістів проекту «Зореграй 2017», разом із педагогами. Їм вручили відзнаки та привітали теплими оплесками. На глядачів також чекали найкращі концертні номери  вихованців закладу – все, аби поринути в атмосферу дитячої творчості. 

joomlamodniyportal.ru