Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Лідери учнівського самоврядування відвідали Академію управлінської майстерності у м. Вінниця

У рамках Всеукраїнського проекту «Рух лідерів», на запрошення Департаменту  освіти  і  науки Вінницької ОДА та  Вінницької обласної громадської організації «Рада старшокласників «Лідер» представники Закарпатського обласного учнівського парламенту «Нове покоління» 19-21 травня взяли участь в обласній  Академії управлінської майстерності для  лідерів учнівського самоврядування Вінниччини на тему «Рівні права, рівні можливості».

 

Закарпатці - п’ять учасників обласного учнівського самоврядування та координатор Світлана Лукач - мали можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом та набути нових знань разом із вінницькими колегами, які уже ввосьме навчались за такою лідерською програмою. Під час відкриття заходу президент Закарпатського обласного учнівського  парламенту «Нове покоління» Владислав Батьо урочисто привітав учасників зібрання, висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю та в знак співдружності подарував голові Вінницької обласної організації «Рада старшокласників «Лідер» Оксані Стаднійчук символіку нашої організації та закріпив домовленість рукостисканням. Разом із віце-президентом Антоніною Заводяк він презентував «Нове покоління» як  центральний орган учнівського самоврядування області та розповів про його роботу та досягнення протягом останніх років.

Програма заходу була надзвичайно цікавою та насиченою: тренінги, майстер-класи, лідерська вечірка, екскурсійна програма. Вразив неперевершений за масштабами дійства 10-й ювілейний День Європи, що відбувався 20 травня у м. Вінниця. За підсумками заходу юні лідери отримали сертифікати учасників Академії , а головне - повернулися додому ще більш досвідченими та натхненними, сповненими новими ідеями та задумами.

joomlamodniyportal.ru