Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

«ПАДІЮН» став учасником проекту в рамках транскордонного співробітництва Україна - Польща «Зелений юніор»

 

Програма включає в себе заходи з інтеграції, дискусії з питань  сучасних екологічних загроз та способів протидії їм, класи за участю експертів-екологів, презентації програм ЄС для молоді, семінарів і тренінгів з питань сталого розвитку та належного сортування відходів, майстер-класи, конкурси, зустрічі з цікавими людьми.

 

Основна тема проекту заявлена  вже у самій  назві «Зелений Юніор»: бачення сучасною молоддю екологічних проблем  та шляхів їх вирішення.  Світові екологічні загрози будуть представлені на прикладі Арктики, Антарктиди і Гренландії. Проект дозволить підвищити рівень обізнаності молодих людей в проблемах екології країн України, Польщі, Чехії  та інш. Питання про екологічну небезпеку також показана на прикладі міста Нови Сонч (Польща) і околиць.

Під час конференції, яка проходила в м. Нови Сонч (Польща), були розглянуті питання створення позитивних умов для співпраці молоді  різних країн, підтримання ініціатив молодіжних груп та допомогу їх реалізації.

Молоді люди отримують  можливість подорожувати  у ліси долини Сондецький  Дунаєць та поспілкуватись  з лісниками.

 Мета  проекту буде реалізована за допомогою активних методів (семінарів, мозкових штурмів, пошуків  прикладів  в області руйнування навколишнього середовища, таблиці розподілів створення сміття, створення  моделі «ідеального»  еко - готелю). Частиною проекту  буде збір  фотографічних  матеріалів, що відображають проблеми екологічної небезпеки в безпосередній близькості від кожного. 

 

Projekt

 

„Współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+”

 

joomlamodniyportal.ru