Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

«ПАДІЮН» - країна здійснення мрій

Закарпатський палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» - величний палац, справжній осередок творчості, тут діти та молодь Закарпаття можуть знайти для себе заняття до душі. Розмаїття гуртків та клубів  вражає. Завдячуючи   педагогам палацу,  юні закарпатці поринають  у прекрасний і  цікавий світ.

Тут вони вчаться мріяти та реалізовувати свої мрії, отримують знання, творчу підтримку педагогів  та стають зірками.

Днями у Києві в Українському домі відбулася презентація  енциклопедії дитячих талантів «НАЙВИДАТНІШІ  ДІТИ УКРАЇНИ».  Пишаємось тим, що наша вихованка,  Каріна Корнута,  також представлена на сторінках цієї книги.  « Каріна Корнута з Ужгорода –це «дитина- оркестр». Навіть на сторінках  нашого видання не кожна дитина може похвалитися  таким широким спектром вмінь і талантів. Каріна – лауреат 36-и та володарка трьох Гран-прі вокальних конкурсів».        

Справді, Карінка - одна з найталановитіших вихованок палацу, яка впевнено йде до своєї мети, і завдяки підтримці педагогів та батьків  реалізовує свої мрії.  У своїй промові  під час нагородження Каріна  Корнута висловлює глибоку повагу та подяку  своїм вчителям  із «ПАДІЮНУ» - «Завдяки Вам я тут, спасибі за підтримку та безцінні знання».      

Дитина -живчик  встигає займатися всім і одразу. Часто її можна зустріти у Світлиці, де дівчина просто заливається співом на занятті «Музичний фольклор» у педагога Вікторії Надь.  Вікторія Михайлівна навчила  Карінку любити та співати  народні пісні,  завдячуючи  чому дитина неодноразово ставала переможницею різних конкурсів. Розвиває свої обдарування   дівчинка також  у вокально-естрадному гуртку у  педагога  Олени Єгорової, добре грає в  шахи  (педагог Семен Найгебавер), ліпить чудові сувеніри з глини (педагог Наталія Орос), танцює у  «ТКД» ( педагог Наталія Височан), бере участь у модних показах ( педагог Решетар Оксана). Ця дитина  просто живе у «ПАДІЮНі».  Працьовитість дівчинки вражає та надихає…         

На цих вихідних Каріна Корнута знову стала переможницею, отримала Гран-прі  на ІV міжнародному конкурсі- фестивалі  мистецтв  «Іван Попович збирає таланти-2017». Пишаємось тобою, дитино, щасливого, світлого тобі майбутнього!

joomlamodniyportal.ru