Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Осінній вернісаж

 8 листопада у Зразковому етнографічному музеї „Світлиця”, який діє при Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, пройшов мистецький захід „Осінній вернісаж”. В рамках заходу відбулося відкриття виставки робіт вихованців палацу на осінню тематику, гостей свята потішили виступи вихованців відділу духовного і творчого розвитку „Джерела”, а також всі хто  мав бажання могли розважитись досхочу, граючись у народні ігри та цікаві забави.

Підготовка та проведення заходу посприяли залученню до участі представників різних поколінь.    

Вихованці різноманітних гуртків, що діють у закладі, підготували до свята роботи на осінню тематику: з листя та кори дерев, висушених квітів, шишок, жолудів, насіння, паперу, пластику, бісеру, ниток, глини, фетру та з інших матеріалів. Кожна робота особлива, адже дивлячись на одну – уявляємо у золото вбраний ліс, на іншу – ніби пішов сумний, холодний дощик, на третій - бачимо велич рідного краю, а на четвертій – гру осіннього вітерцю з опалим листям.       

Діти продемонстрували знання традицій проведення свят народного календаря в Україні та звичаї українців, співали пісні, грали на музичних інструментах, бавилися в народні ігри, відгадували загадки та провели цікаву екскурсію музеєм, в якому збережені старовинні речі вжитку та вбрання з різних куточків Закарпаття. Діти та дорослі весело та змістовно провели час. А на завершення свята юні артисти та гості   смакували солодощі та фрукти, якими багата і щедра осіння пора.

joomlamodniyportal.ru