Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

50 відтінків джинсового

Ще великий кутюр'є Ів Сен-Лоран жалів, що не він є автором блакитних джинсів. Він вважав, що такий одяг зручний, практичний і чудовий. З Сен-Лораном не посперечаєшся, джинси – річ універсальна, і як виявилося – існує безліч можливостей для створення стильних речей, аксесуарів та різних дрібничок з джинсової тканини.      

Виставка, яка відбулася 23 листопада у Зразковому етнографічному музеї „Світлиця”, має незвичну, але дуже елегантну назву – „50 відтінків джинсового”. Підготували її дві юні чарівні дівчини – вихованки гуртка „Чарівна стрічка” Вероніка Адам та Анастасія Травова разом із своїм педагогом – привітною та завжди усміхненою, творчою і креативною Надією Василівною Сентімреі. На виставці можна було помилуватися власноруч виготовленими прикрасами, сумочками, скриньками, органайзерами для різних дрібничок та іншими цікавими поробками. Свої ідеї Вероніка та Анастасія беруть як з Інтернету так і вигадують самостійно. Як кажуть самі юні майстрині, працювати над своїми роботами їм завжди приємно, бо це дуже цікаве та надзвичайно творче заняття. Починаючи новий витвір ніколи не знаєш, яким він буде в кінці, адже процес виготовлення завжди непередбачуваний і залежить як від матеріалу з яким працюєш, так і від настрою, часу та бажання автора. І в результаті кожна робота зачаровує своєю неповторністю та унікальністю.     

Саме на гуртку, який відвідують вже протягом трьох років, дівчата розкрилися у своїй натхненній творчій справі – виготовлення власноруч різних цікавих сувенірів, поробок. На сьогодні у дівчат вже є певні досягнення: обидві систематично беруть участь у виставках, які проводяться як у „ПАДІЮНі”, так і у обласних та Всеукраїнських конкурсах.  У 2015 році Вероніка отримала 2 місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва „Знай і люби свій край” за роботу „Соняшники” у номінації вишивка, а Анастасія – у 2016 році у цьому ж конкурсі здобула також 2 місце за роботу „Зайченя” у номінації „Вироби з природних матеріалів”.     

На презентацію виставки прийшли дітки, педагоги та батьки, які з захопленням переглядали та приміряли роботи дівчат, ділилися досвідом та своїми новими ідеями щодо виготовлення унікальних, дизайнерських речей з простої, але в той же час неперевершеної джинсової тканини.  

Отже, запрошуємо відвідати виставку „50 відтінків джинсового”, якадіятиме до 1 грудня включно у Зразковому етнографічному музеї „Світлиця” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

joomlamodniyportal.ru