Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

"Під Старий Новий Рік"

Уже традиційно щороку 13 січня Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" влаштовує феєричну концертну шоу-програму "Під Старий Новий Рік".      

Захід проводиться за участі вихованців різних гуртків палацу. Цьогоріч проводжали Старий Новий Рік і зустрічали Новий 2018-й – юні вокалісти, гімнасти, танцюристи, та актори продюсерського центру, студії сучасного танцю "Бліц", ансамблю танцю "Танцювальної корпорації друзів".  

      

Захопливі вокальні номери, танцювальні постановки вкотре показали високий та професійний рівень підготовки. А постійний глядач отримав змогу поринути у новорічно-казкову атмосферу.      

Упрограмі  прозвучали пісні, які є популярними під час новорічних свят у різних країнах Європи та світу. Юні артисти доклали усіх зусиль, аби створити яскраве шоу для гостей свята. Глядачі, в свою чергу, вдячно аплодували падіюнівцям за незабутні враження та безліч позитивних емоцій. На концерті було представлено близько 50 номерів.  Більшість з них виконувалися на сцені вперше. Звісно, готували їх давно і віддано. Захід став гарним початком цьогорічних творчих вечорів у "ПАДІЮНі".        

Тож, Старий Новий рік  у палаці  зустріли як завжди – творчо та піднесено,  а концертстав своєрідним дарунком для ужгородців, які ще продовжують відзначати новорічно-різдвяні свята.

joomlamodniyportal.ru