Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Знову в Арніці

У перший день весни вчергове керівники гуртків Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” навідались у табір „Арніка”, що розташований на мальовничій Воловеччині, аби пізнавально та з користю урізноманітнити відпочинок дітей, які там перебувають.

Наразі триває третя відпочинкова зміна   –  для учнів 6-8 класів  Рахівського та Хустського  районів. Для цієї вікової категорії були обрані відповідні за віком та інтересами заняття на весняну тематику.          

Так, педагог Крістіна Негер провела майстер-клас, на якому за допомогою техніки оригамі в руках дітей народжувались об’ємні весняні квіти,  Катерина Корпош –  творчі заняття  з дітьми, на яких за допомогою  круп та інших природніх матеріалів поєднували різноманітні техніки для оформлення весняного метелика,  Яна Габорець та Ангеліна Брилінська –створювали разом з учнями весняні композиції та витинанки з кольорового паперу.  Цікаві заняття викликали захоплення у дітей, надихнули їх на створення власних маленьких шедеврів, підняли настрій, а також допомогли глибше пізнати себе.

joomlamodniyportal.ru