Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

„ПАДІЮН” - серед переможців обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!”

29 квітня на головній площі Ужгорода з’явився прекрасний  сад із 57 дерев, прикрашених писанками. Цією яскравою подією відкрився обласний фестиваль-конкурс „Воскресни, писанко!”

На кованих та дерев’яних деревцятах, заввишки до двох метрів, що пишно розташувалися на  площі Народній, розмістилися близько сімнадцяти  тисяч писанок, традиційних та сучасних, виконаних багатьма техніками та за допомогою різноманітних матеріалів руками учнів та вихованців навчальних закладів регіону. Особливістю цього свята стало ще те, що Геннадій Москаль запросив представника комітету “Національного реєстру рекордів України”. Таким чином, Ужгород відзначився ще одним рекордом.  Представник “Національного реєстру рекордів України” зауважив, що це не тільки український рекорд, а швидше всього   інтернаціональний, бо ж подібних конкурсів  у світі нема.     

Вихованці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості “ПАДІЮН”  порадували гостей святковим концертом, у якому гармонійно переплелися кращі вокальні та хореографічні номери. Крім того, наш заклад представив одне з найгарніших та найпомітніших дерев диво-саду,  за що й отримав почесне друге  місце у своїй номінації.     

Крім представлення самих писанок педагоги та учні проводили ще й численні майстер-класи з виготовлення  писанок. Десятки технік учасники могли опанувати просто неба. В день відкриття побачити справжній писанковий рай прийшло кілька сотень закарпатців та гостей краю.    

Тих, хто ще не встиг побачити виставку організатори запрошують її переглянути, а триватиме „Воскресни, писанко!” аж два тижні!

joomlamodniyportal.ru