Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Мій мальовничий край

Вже традиційно у другій половині січня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" проходять Баконіївські дні. Низкою творчих заходів педагоги та вихованці згадують та вшановують одного з найяскравіших своїх педагогів, того, що лишив величний слід в живописі краю – Золтана Степановича Баконія.  Одним з таких заходів є і відкритий обласний конкурс "Мій мальовничий край", що відбувся у закладі 29 січня. Свято нагородження розпочав Андрій Барнабашович Надь - голова журі, завідувач відділу декоративно-ужиткового мистецтва, він привітав гостей свята та розповів  як проходив конкурс. Далі заступник директора з навчально-методичної роботи  Надія Василівна Ганько вручила дипломи  юним переможцям. Вітаючи творчу закарпатську  молодь, педагог зауважила: "Така велика кількість творчих робіт і здобутків вихованців є свідченням того, що справа Золтана Баконія живе і сьогодні, ми радіємо кожній дитині, яка вирішила взяти у ручки пензля, глину, чи якийсь матеріал, щоб створити свій маленький неповторний шедевр.

 

Ось наші переможці:

Образотворче мистецтво

І вікова категорія (6-10 років)

І місце – „По всьому світі стала новина”, Безик Поліна, 9 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Таємниці пензля”, керівник гуртка  Стецюк А.П. 

ІІ місце – „Чарівна зима ”, Лопут Нікола, 10 років, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, Зразкова студія образотворчого мистецтва „Палітра” , керівник гуртка Олаг Я.С.

ІІ місце – „ Дерево”, Макар Емілія, 11 років Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Акварель ” , керівник гуртка Сливчук О.А.

ІІІ місце – ,,Щедрий вечір, добрий вечір”, Чучка Ніка 7 років, Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гурток ,,Паперопластика”, керівник гуртка  Гораль О. Й.

ІІІ місце – „Моє місто взимку ”, Козлов Богдан, 9 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Образотворче мистецтво” , керівник гуртка Кузик Є.М.

 

ІІ вікова категорія (11-15 років)

І місце – „Зимовий мотив”, Свінцицька Анна, 14 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Веселі кольори ”, керівник гуртка  Дуленко Я.М. 

ІІ місце – Диптих „Зимові феї”, Стан Даніела, Стан Віола, 13років Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток, гурток „Акварель”, керівник гуртка Сливчук О.А.

ІІ місце – Диптих „Закарпаття колядує”, Коваль Катерина, 11 років, Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, Зразкова студія образотворчого мистецтва „Палітра”, керівник гуртка Олаг Я.С.

 

Декоративно-ужиткове мистецтво

І вікова категорія (6-10 років)

І місце – „Різдво”, Колективна робота, 10 років  Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток  „Художня кераміка”, керівник гуртка    Сливчук О.А.

ІІ місце – Диптих „Свято Миколая в Мукачеві ”, Гайда Богдана , Тайс Анна, 10 років  Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Художня кераміка” ,керівник гуртка Сливчук О.А.

ІІ місце – „Новорічний оберіг” Легеза Андрій, 9 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”,гурток „Гончарик”, керівник гуртка Жолтані Х.Ю.

ІІІ місце – „Сніговик”  Космеда Тимофій , 7 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Кераміка”, керівник гуртка Ливрінц К.І.

 

ІІІ місце – „Рукавичка Діда Мороза”, Гриценко Ангеліна, 10 років  Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Бісероплетіння”, керівник гуртка Зварич Л.В.

 ІІІ місце – „Новорічна фантазія”, Колективна робота, 8-9 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Виготовлення іграшок-сувенірів”, керівник гуртка Мельникова А.В.

 

 

ІІ вікова категорія (11-15 років)

І місце – „Святвечір у родинному колі”,  Усова Мілена,  12 років Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” , гурток „Кераміка” , керівник гуртка Орос Н.М.

ІІ місце – „Святковий лісовий дідусь ”, Негер Домініка, 13 років,

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток „Виготовлення сувенірів”, керівник гуртка Негер К.К.

ІІІ місце – „Олень ”, Лукачина Анастасія, 12 років  Мукачівський Центр дитячої та юнацької творчості, гурток „Художня кераміка” ,керівник гуртка    Сливчук О.А.

ІІІ місце – ,,Святковий настрій”, Гонак Ольга, 12 років, Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, гурток ,,Фітодизайн”, керівник гуртка Горват А.К.   

ІІІ місце – ,,Чарівна ялинка”, Шмигіна Кароліна, 12 років, Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, гурток ,,Фітодизайн”, керівник гуртка Волошин О.М.

joomlamodniyportal.ru