Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Барви Великодніх свят

velykdsvat26 березня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся мистецький захід «Барви великодніх свят». З весняним настроєм, щирими усмішками та великим запасом натхнення педагоги та вихованці закладу продемонстрували, як творчо вони готуються до Великодня.


В рамках свята глядачі мали можливість оглянути виставку робіт вихованців, де були представлені писанки, оздоблені найрізноманітнішими техніками: декупаж, квілінг, бісер, дряпанки та крашанки, а також декоративні вироби із кераміки, вишивка тощо. Тут таки діяв ярмарок, можна було придбати тематичні прикраси та писанки. А для охочих зробити великодній сувенір власноруч відбувалися майстер-класи з писанкарства та виготовлення декоративних пасхальних атрибутів, де кожен вибирав техніку собі до душі. Особливого весняного настрою мистецькому заходу додали виступи фольклорного ансамблю „Джерела”, вихованці якого виконували веснянки та хороводи, співали народні пісні у супроводі ансамблю народних інструментів „ПАДІЮНу”.
Барви великодніх свят – це святкове дійство, яке традиційно організовують у нашому закладі напередодні Світлого Воскресіння. Адже Пасха - одне з найбільших християнських свят, на яке з нетерпінням чекає і дорослий, і малий, а великодня атмосфера надихає на оригінальну творчість.

joomlamodniyportal.ru