Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Відділ художньо-творчої діяльності

sojnova
Керівник відділу - Сойнова Маргарита Борисівна

Любов до мистецтва, стилю, моди,  танцю, театру поєднує юнацькі творчі колективи у відділ художньо-творчої діяльності. Основне завдання відділу - це пошук талантів та їхній розвиток, виховання у дітей та молоді гуманістичних цінностей засобами різних жанрів мистецтва, розвиток їх  духовного світу, готовності до свідомого вибору професії.

 

Молодіжний центр моди «Твій стиль»
Молоді, креативні, амбітні та ті, які цікавляться модою й моделінгом, знайдуть тут заняття до душі. У центрі навчають мистецтву фотомоделі, макіяжу, зачіски, дефіле і надають практичні навички в моделюванні, конструюванні, техніці крою та шиття одягу. Свої вміння і таланти учасниці «Твого стилю» демонструють на показах, що їх влаштовує «ПАДІЮН». Центр допомагає у профорієнтації своїх вихованців, які виростають у професійних модельєрів та моделей. «Твій стиль» є засновником та організатором  регіонального фестивалю юних дизайнерів «Арт-революція».

 

Театр-студія «Синтез»
Заснований у 1997 році, «Синтез» — це форма організації театрального мистецтва, в якій поєднуються аматорські та професійні підходи. У студії навчають акторській майстерності, сценічній мові, сценічному рухові, основам режисури.  У репертуарі студії -  чимало вистав,  і в роботі над ними, згідно із завданням театру-студії, синтезується усе найкраще, що може дати дітям та юні театральне мистецтво: розвиток, духовне збагачення, спілкування та самореалізація.

 

 Студія пантоміми «Енергія мім»
Заняття з пантоміми навчають дітей по-справжньому мислити,  бачити, чути, любити;  розвивають уяву, що дає могутній імпульс для творчої фантазії, уявляючи навколишні  світи; вміння  радіти життю в різних його проявах та обставинах, при цьому обов’язково відчувати себе гідною часткою  всього прекрасного на цій планеті. Творчі завдання  студії «Енергія мім» дбають про оптимістичний настрій артиста-гуртківця, про його моральні засади. Пантоміми студії порушують теми, що хвилюють юну особу та розвивають її.

 

Народний художній колектив студія сучасного танцю «Бліц»
«Бліц» - це активна творча лабораторія, яка вдало працює у пошуку власної танцювальної мови, навчає вихованців найкращому, що є нині у сучасній хореографії та надає учасникам колективу можливості творчої самореалізації у напрямах та стилях:  джаз, джаз-модерн, афро-джаз, контемпорарі, бродвейський джаз, хіп-хоп (LA style, creep walk, crump, house, social dance, hip-hop heels, popping, locking).
«Бліц» сьогодні - яскравий колектив, який є постійним успішним учасником чемпіонатів України, Європи і світу з сучасного танцю, а також - різноманітних конкурсів і фестивалів.

 

joomlamodniyportal.ru