Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Учнівське врядування області

uchnivskevraduvannja

Однією з найзаповітніших мрій всіх українців є процвітання нашої держави та добробут нації. Та кому, як не новому поколінню, будувати  нову успішну державу. Якою вона буде – залежить від кожного з нас.  Разом з вами ми прагнемо створити нову дитячо-юнацьку організацію, врядування нового покоління, яке відчувало б відповідальність за майбутнє своєї батьківщини. І я впевнена, що сучасні юнаки та дівчата мають активну життєву позицію, готові реалізовувати свій потенціал та доводити лідерські якості.
Закарпатський обласний учнівський парламент «Нове покоління»  (ЗОУП «Нове покоління») позиціонує себе організацією з чіткими орієнтирами та напрямками діяльності. «Нове покоління» об’єднує активних, ініціативних, енергійних, розумних і відповідальних дітей та підлітків, що прагнуть корисних, результативних змін, вирішення багатьох проблемних питань, власного всебічного розвитку, самоствердження, згуртування навколо своїх ідей якомога більшої кількості дітей та дорослих.
Дана веб-сторінкамає на меті всебічно презентувати діяльність обласного парламенту учнівської молоді Закарпаття та згуртовувати дітей-лідерів, координаторів учнівського врядування, батьків, керівників та працівників різних  установ, закладів, організацій. Сподіваємося, запропонована інформація стане у пригоді та буде цікавою усім, кого хвилює питання розвитку учнівського врядування. А також дасть можливість знайти нових друзів, партнерів, однодумців. Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом.
Дякуємо всім, хто підтримує дитячу ініціативу, задуми дітей-лідерів та творчих педагогів, сприяє розвитку вмінь і навичок юних депутатів, допомагає їм набувати нових знань, нового досвіду, сприяє реалізації задумів.
 
Лукач Світлана Василівна,
координатор
учнівського врядування області