Учнівське врядування області

Закарпатський обласний учнівський парламент «Нове покоління»

У 2011 році на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” створено Закарпатський обласний учнівський парламент «Нове покоління», до складу якого входять представники всіх районів нашого краю.

«Нове покоління» активно працює над створенням сильної та дієвої мережі районних і міських органів учнівського самоврядування в області. Сформований та постійно оновлюється банк даних про склад, структури та напрямки діяльності міських та районних органів учнівського самоврядування, їх координаторів. Проводяться форуми, тренінги, конкурси, спрямовані на вироблення лідерських якостей та формування активної громадянської позиції у підростаючого покоління. Налагоджені партнерські стосунки з регіональною радою лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів щодо обміну інформацією, участі у відповідних програмах і проектах. Юні Закарпатські лідери гідно представляють наш край на всіх заходах Всеукраїнської ради старшокласників.

joomlamodniyportal.ru

Фотоальбом

Всеукраїнський збір лідерів учнівського врядування

{gallery}vseukr-zlit-lid-12{/gallery}

 

"Конкурс на кращу команду лідерів"

{gallery}Vryad/Foto1konkurskomand{/gallery}

 

зимова зустріч 22 грудня

{gallery}VRYADUVGrudeny{/gallery}

 

форум лідерів 17листопада 2011

{gallery}VRYADUVLustopad{/gallery}

Однією з найзаповітніших мрій всіх українців є процвітання нашої держави та добробут нації. Та кому, як не новому поколінню, будувати  нову успішну державу. Якою вона буде – залежить від кожного з нас.  Наша дитячо-юнацька організація, врядування нового покоління, молодь, яка  відчуває  відповідальність за майбутнє своєї батьківщини.  Сучасні юнаки та дівчата мають активну життєву позицію, готові реалізовувати свій потенціал та доводити лідерські якості.

Закарпатський обласний учнівський парламент «Нове покоління»  (ЗОУП «Нове покоління») позиціонує себе організацією з чіткими орієнтирами та напрямками діяльності. «Нове покоління» об’єднує активних, ініціативних, енергійних, розумних і відповідальних дітей та підлітків, що прагнуть корисних, результативних змін, вирішення багатьох проблемних питань, власного всебічного розвитку, самоствердження, згуртування навколо своїх ідей якомога більшої кількості дітей та дорослих.

Дана веб-сторінкамає на меті всебічно презентувати діяльність обласного парламенту учнівської молоді Закарпаття та згуртовувати дітей-лідерів, координаторів учнівського врядування, батьків, керівників та працівників різних  установ, закладів, організацій. Сподіваємося, запропонована інформація стане у пригоді та буде цікавою усім, кого хвилює питання розвитку учнівського врядування. А також дасть можливість знайти нових друзів, партнерів, однодумців. Ми завжди відкриті до співпраці та обміну досвідом.

Дякуємо всім, хто підтримує дитячу ініціативу, задуми дітей-лідерів та творчих педагогів, сприяє розвитку вмінь і навичок юних депутатів, допомагає їм набувати нових знань, нового досвіду, сприяє реалізації задумів.

Марія Рущак - координатор учнівського врядування області

joomlamodniyportal.ru

Лідерські пісні

Воно краще - Слово Лідер!

Деснянці - Хей друзі

Деснянчі - Я заспіваю і ти заспівай 

Лідери - Гімн УЛК

Лідери Оболоні - Лідер

Гімн лідерів Івано-франківської області

Міжнародні нормативно-правові акти

Всезагальна декларація прав людини

Конвенція ООН про права дитини

Національні нормативно-правові акти

Закон України про місцеве самоврядування

Закон України про молодіжні та дитячі громадські організації

Накази управління освіти і науки Закарпатської обласної держадміністрації

2011-2012 2012-2013

Нове покоління

         «Нове покоління» - таку назву отримали активісти,  які згуртувалися в Закарпатську  обласний  учнівський парламент. Відтепер цей орган має свою назву, емблему, пісню та структуру. 

Дочірні категорії