Розклад

Розклад занять клубу "Майстер-хобі"

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

кабінет № 215

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

НЕДІЛЯ

14.30 - 16.05        ( індивідуальні заняття)

      16.10 -18.35        (2 група)

14.30 - 16.05

( індивідуальні заняття)

16.10 -18.35 (1група)

14.30 - 15.15          (індивідуальні заняття)

        15.20 - 17.45          (2 група)

9.50 - 12.15

(1 група)

    12.25         -14.50    (2 група)

зразковий художній колектив „продюсерський центр”

№п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1.

АССАУЛ О.М.

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

/к.107/

15.00-17.25 /3/

 

15.00-17.25 /3/

 

15.00-17.25 /3/

 

 

2.

САБАТ Н.

ВОКАЛ

/к.201/

16.00-20.05/5/

16.30-20.35/5/

16.00-20.05/5/

16.00-20.05/5/

 

 

 

3.

ЄГОРОВА О..Г.

ВОКАЛ

/к.208/

 

13.15-17.20/5/

13.30-16.45/4/

13.15-17.20/5/

13.15-18.05/6/

 

 

4.

АБРОСІМОВ Ю.М.

АРТ-СТУДІЯ „СТИЛІСТ”

/к..300/

 

 

15.00 – 17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

15.00 – 17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

15.00 – 17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

 

5.

ІВАНОВА Л. М.

ВОКАЛ

/к.308/

14.00-18.15/4/

14.00-18.15/4/

14.00-18.15/4/

 

14.00-18.15/4/

 

 

6.

ГРЕЦЬКИЙ Ю.

КУЛЬТОРГАНІЗАТОР

15.00-19.00 /4/

15.00-19.00 /4/

15.00-19.00 /4/

15.00-19.00 /4/

15.00-19.00 /4/

15.00-19.00 /4/

 

7.

ГИЧКА В.

ДЕКОРАТИВНИЙ ДИЗАЙН

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

 

 

8.

 

 

 

КУЗНЕЦОВА Н.В

 

 

 

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

(гляд.зала)

 

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3

 

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

/к.107/

 

11.00-13.25/3/

13.25- 15.50/3/

 

9.

ДЕНИСЕНКО С.С.

КЛУБ КВК

/к.300/

 

15.00-20.00/6/

 

15.00-20.00/6/

 

 

15.00-20.00/6/

10.

ЮРОЧКО В.Ю.

РОК-КЛУБ

/к.309/

 

18.00-20.25/3/

 

18.00-20.25/3/

 

 

18.00-20.25/3/

Відділ раннього дошкільного розвитку “Радість”

 

1,6 групи

 

каб

 

2,7 групи

каб

 

З, 8 групи

Каб

 

4,9 групи

каб

 

5,10 групи

каб

МАТЕМАТИКА

209

МАЛЮВАННЯ

210,

312

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

ХОРЕОГРАФІЯ

211

АНГЛ. МОВА

312

АНГЛ. МОВА

312

ХОРЕОГРАФІЯ

211

МАЛЮВАННЯ

210,

312

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

МАТЕМАТИКА

209

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

МАТЕМАТИКА

209

ХОРЕОГРАФІЯ

211

АНГЛ. МОВА

312

МАЛЮВАННЯ

210,

312

МАЛЮВАННЯ

210, 312

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

 313

АНГЛ. МОВА

312

МАТЕМАТИКА

209

ХОРЕОГРАФІЯ

211

ХОРЕОГРАФІЯ

211

АНГЛ. МОВА

312

МАТЕМАТИКА

209

МАЛЮВАННЯ

210,

312

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

 

СЕРЕДА

 

1 група

 

каб

 

2 група

каб

 

3 група

Каб

 

4 група

каб

 

5 групп

каб

АНГЛ. МОВА

312

МАЛЮВАННЯ

210

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

ХОРЕОГРАФІЯ

211

МАТЕМАТИКА

209

МАТЕМАТИКА

209

ХОРЕОГРАФІЯ

211

МАЛЮВАННЯ

210

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

АНГЛ. МОВА

312

МАЛЮВАННЯ

210

МАТЕМАТИКА

209

ХОРЕОГРАФІЯ

211

АНГЛ. МОВА

312

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

ХОРЕОГРАФІЯ

211

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

АНГЛ. МОВА

312

МАТЕМАТИКА

209

МАЛЮВАННЯ

210

РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ

313

АНГЛ. МОВА

312

МАТЕМАТИКА

209

МАЛЮВАННЯ

210

ХОРЕОГРАФІЯ

211

брейк-данс

№п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1.

КОРШИНСЬКИЙ

А.В.

 

БРЕЙК - ДАНС

 

17.00- 18.35/2/

 

 

17.00- 18.35/2/

 

 

17.00- 18.35/2/

 

 

16.00-17.35/2/

17.45-19.25/3/

 

народний художній колектив студія сучасного танцю “Бліц”

№п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1

ФЕДЬО С.М.

ХОРЕОГРАФІЯ

К.202

15:00-15:45/1/ 

15:55-16:40 /1/

16:50-17:55 /2/

18.00-19.35 /2/ 

 

 

16:00 – 17:00/2/  17:00 -18:30 /2/     211к.

 

9:30-10:20/1/

15.00.-16.30/2/

16.30 – 18.00/2/

18.00-19.30/2/ 

 

13:00-14:30/2/

14:30-16:00 /2/

 

2

КЛАЙЗНЕР А.М.

ХОРЕОГРАФІЯ

К.202

16:00-17:30  /2/

17:30 -19:00 /2/

211к 

17:30- 19:45/3/

ЗОШ № 4

 

 

17:30- 19:45/3/

ЗОШ № 4

 

 

13:30-15:00/2/

 15:00-16:30/2/

 16:30-18:00  /2/

16:00-17:30/2/

3 

ДАНІЛОВИЧ

Д. О. 

ХОРЕОГРАФІЯ

К.202 

 

9:30 – 10:30/1/   15:00-16:30/2/

16:30-17:15 /1/ 

15:00-16:30/2/

 16:30-18:00 /2/

18:00-19:30 /2/

 

 9:30 – 10:30 /1/  15:00-16:30 /2/ 

16:30-17:15 /1/ 

 

10:00-10:45 /1/ 

11:00–11:45/1/ 

12:00-13:30/2/

 

 

4

 

КАМІНСЬКА О.А.

ХОРЕОГРАФІЯ

К.202

 

 

 

18:30-21:00/3/  спортзал «ПАДІЮН»

 

 

18:30-21:00/3/ спортзал «ПАДІЮН»

 

 

 

 

10:00-12:15/3/ 

 

 

ВІДДІЛ ХУДОЖНЬО-ТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ БРЕЙК - ДАНС

№п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1.

КОРШИНСЬКИЙ

А.В.

 

БРЕЙК - ДАНС

 

17.00- 18.35/2/

 

 

17.00- 18.35/2/

 

 

17.00- 18.35/2/

 

 

16.00-17.35/2/

17.45-19.25/3/

 

Театральна студія

   9.

ДВОРЦИНА С.Г.

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ-ПОСТАНОВА ВИСТАВ

/к.301/

 

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

к.308

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

11.30-13.55/3/

14.05-16.30/3/

 

10

ШАЙБНЕР М.Д.

СТУДІЯ ПАНТОМІМИ „ЕНЕРГІЯ –МІМ”

/к.301/

17.30-19.55/3/

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

17.30-19.55/3/

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

 

 

11

ШАЙБНЕР М.Д.

 ЛЯЛЬКИ І ПЛАСТИКА

/к. 301/

15.00-17.25/3/

 

15.00-17.25/3/

 

 

 

 

                     

молодіжний центр моди „Твій стиль”

№п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1.

СОЙНОВА М.Б.

КОНСТРУЮВАННЯ ТА МОДЕЛЮВАННЯ ОДЯГУ

/к.313/

13.00-15.25/3/

13.00-15.25/3/

14.00-16.25/3/

 

 

 

 

2.

МОЙШЕВИЧ В.П.

КРІЙ ТА ШИТТЯ

/к.313/

 

14.00-17.20/4/

 

 

13.00-15.25/3/

 

13.00-15.25/3/

 

 

 

3.

ФЕЄР О.А.

ДЕФІЛЕ

/к.211/

 

15.00-17.25/3/

15.00-17.25/3/

15.00-17.25/3/

 

 

 

4.

ДЬОЛОГ О.В.

КРІЙ ТА ШИТТЯ

/к.313/

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

15.10-17.35/3/

ЗОШ ПЕРЕЧИН

15.10-17.35/3/

ЗОШ ПЕРЕЧИН

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

 

 

5.

ТРІФОНОВА В.В.

КРІЙ ТА ШИТТЯ

/к.313/

 

 

 

 

 

15.00-18.05 /4/

15.00-18.50/5/

7.

ДУЛЕНКО Я. М.

ФОТОГУРТОК

 

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

/к.310/

 

 

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

 

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

 

8.

ФЕЄР Г.І.

ФОТОКЛАС ТА ОСНОВИ МОДЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ

К.313

 

 

 

 

 

14.00-15.35/2/

15.45 -17.25/2/

10.00-11.35/2/

11.45 -13.20/2/

К.300

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ

   9.

ДВОРЦИНА С.Г.

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ-ПОСТАНОВА ВИСТАВ

/к.301/

 

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

к.308

 

14.00-16.25/3/

16.35-19.00/3/

11.30-13.55/3/

14.05-16.30/3/

 

10

ШАЙБНЕР М.Д.

СТУДІЯ ПАНТОМІМИ „ЕНЕРГІЯ –МІМ”

/к.301/

17.30-19.55/3/

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

17.30-19.55/3/

15.00-17.25/3/

17.35-20.00/3/

 

 

 

11

ШАЙБНЕР М.Д.

 ЛЯЛЬКИ І ПЛАСТИКА

/к. 301/

15.00-17.25/3/

 

15.00-17.25/3/

 

 

 

 

                     

Відділ комплексного виховання спортивно-оздоровчий центр

№п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1.

БАХТЄЄВ В.Ф.

 

СОЛАНСЬКА Є.О. (акомпаніатор)

 

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА

/спорт.зала/

 

16.15-17.45 /2/

17.50-19.20 /2/

18.05-19.35 /2/А

 

 

16.30-18.00/2/

16.15-17.45 /2/

17.50-19.20 /2/

 

 16.15-17.45 /2/

17.50-19.20 /2/

 

2.

ЧИЖЕВСЬКИЙ М.Б.

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА

/спорт.зала/

16.30-18.55 /3

16.30-18.00/2/А

 

 

16.30-18.00 /2/

16.30-18.00 /2/

16.30-18.00 /2/

16.30-18.55 /3/

 

3.

ЯКІЦА О.І.

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА

/спорт.зала/

16.30-18.00 /2/

 

16.30-18.00 /2/

16.30-18.00 /2/

16.30-18.00 /2/

16.30-18.00 /2/

 

4.

АРСЕНОВА Г.Г.

 

СОЛАНСЬКА Є.О. (акомпаніатор)

/А/  

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

/спорт.зала/

 

16.00-17.30/2/

17.40-19.55/3/

15.30-17.05/2/

17.15-18.50/2/

16.30-18.45 /3/А

16.00-17.30/2/

17.40-19.55/3/

15.30-17.05/2/

17.15-18.50/2/

 10.00-12.15/3/

12.25-14.40/3/

 

 

5.

БУДЬО М.В.

СОЛАНСЬКА Є.О. /А/(акомпаніатор)

 

ХОРЕОГРАФ

/спорт.зала/

 

  16.00-17.30/2/

17.30-19.00/2/

16.00-17.30/2/А

17.30-19.00/2/А

15.00-16.30 /2/

16.30-18.00/2/

 

15.00-16.30/2/А

 

16.00-17.30/2/

17.30-19.00/2/

16.00-17.30/2/А

17.30-18.15/1/А

15.00-16.30 /2/

16.30-18.00/2/

15.00-16.30/2/А

16.30-18.00/2/А

10.00-11.30/2/

11.30-13.00/2/

10.00-11.30/2/А

11.30-13.00/2/А

 

6.

ПРАВДІН С.П.

КЛУБ «ЗДОРОВ¢Я»

/спорт.зала,

 фойє ІІ пов., спортмайданчик/

 

16.30-18.45 /3/

18.45-21.00 /3/

 

 

 

 

12.30-14.45 /3/

14.45-17.00/3/

14.00-16.15 /3/

16.20-18.35/3/

 

7.

МИХАЙЛОВСЬКА Г.Г.

 

 

 

СОЛАНСЬКА Є.О.

(акомпаніатор)

 

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

/спорт.зала/

 

14.30-16.00/2/

16.10-18.25/3/

 

 

14.30-16.00/2/ А

 

15.00-17.15/3/

 

14.30-16.00/2/

16.10-18.25/3/

 

14.30-16.00/2/А

15.00-17.15/3/

 

13.00-14.30/2/

 

 

13.00-14.30/2/А

 

Відділ комунікацій та зв’язків з громадськістю

п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1.

МИХАЙЛЕЦЬ  О.О.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

/к.200/

13.00-15.25/3/

15.35-18.00/3/

/к.200/1/

 

 

13.00-15.25/3/

15.35-18.00/3//к.200/

 

13.00-15.25/3/

/к.200/

 

13.00-15.25/3/

/к.200/

 

 

 

2.

ФЕШКО І.І.

ШКОЛА МОЛОДОГО ЛІДЕРА

/к.200/

 

 

 

14.30-18.35/5/

/к.200/2/

 

 

 

14.30-1755/4/

/200/2/

 

 

 

3.

МИХАЙЛЕЦЬ О.О.

НІМЕЦЬКА МОВА

/к.200/

 

 

15.30-17.55/3/

/к.200/

15.30-17.55/3/

/к.200/

 

 

 

4.

КАРВАТСЬКА В.І.

УГОРСЬКА МОВА

/к.200/

12.45-14.20/2/

/к.200/

12.45-14.20/2/

/к.200/

 

 

 

 

 

 

5.

МАРКОВИЧ О.І.

ЖУРНАЛІСТИКА

/к.200/

15.00-17.25/3/

/к.205/

 

 

15.00-17.25/3/

/к.205/

 

15.00-17.25/3/

/к.205/

 

 

6.

ДУДАШ М.Ю.

СЛОВАЦЬКА МОВА

/к.200/

 

 

 

15.00-16.35/2/

16.45-19.10/3/

/к.205/

 

 

10.00-11.35/2/

/к.205/

11.45-14.10/3/

/к.200/2/

 

 

7.

СИВОХОП  С.Р.

СТАНЬ ТВОРЦЕМ СВОГО ЖИТТЯ

/к.200/

15.00-16.35/2/

16.45-18.20/2/

/к.200/

 

 

 

 

 

15.00-16.35/2/

 

14.00-15.30/2/

 

8.

СИВОХОП  С.Р

МОЛОДІЖНИЙ КЛУБ

/к.200/

18.30-20.55/3/

 

 

 

 

 

 

16.45-19.10/3/

15.40-18.55/4/

 

 

9.

ЛУЦОВИЧ О.І.

КУЛЬТУРА МОВЛЕННЯ

К.205

 

 

 

 

 

13.00-15.25 /3/

/к.205/

 

 

13.00-15.25 /3/

/к.205/

 

 

10.

КОНОНЕНКО О.В.

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

/к.200/

 

 

 

 

15.00-16.35/2/

16.45 –19.10/3/

/к.200/1/

 

 

15.00-16.35/2/

16.45 – 18.25/2/

К. 200/1 – Підсобне приміщення каб. 200, зліва

К. 200/2 – Підсобне приміщення каб. 200, справа

 


ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ 

№п/п

ПРІЗВИЩЕ,ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1.

ТИМКО О.В.

ЮНІ ТЕЛЕВЕДУЧІ

/к.200/

16.00-18.25/3/

/К.308/

 

 

 

 

16.00-18.25/3/

16.00-18.25/3/

2.

ШІМОН Т.І.

ОСНОВИ ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

/к.200/

 

16.00-18.25/3/

 

 

16.00-18.25/3/

14.00-16.25/3/

 

3.

БАТРИН Т.Ю.

КОНКУРС „ЄВРОПА-НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ”

/к.205/

 

14.00-16.25/3/

/к.200/1/

 

14.00-16.25/3/

/к.20/1/

 

14.00-16.25/3/

/к.20/1/

 

 

 

 

4.

РИГАН М.П.

ШКОЛА „МЕНЕДЖМЕНТУ”

/к.206/

 

 

 

 

15.00-16.35/2/

16.35-18.10/2/

 

09.00-10.35/2/

10.45-13.10/3/

5.

ПЕНДЕРЕЦЬКА

 Г. В.

ПРЕС –ЦЕНТР

/к.200/

15.00-17.25/3/

/К.308/

 

15.00-17.25/3/

 

15.00-17.25/3/

/к.308/

 

 

 

 

 

Відділ духовного і творчого розвитку «Джерела»

ПРІЗВИЩЕ,

ІМ’Я,

 ПО-БАТЬКОВІ ПЕДАГОГА

НАЗВА СЕКЦІЇ

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

ПЯТНИЦЯ

СУБОТА

НЕДІЛЯ

1

РІЗАК М.І.

ХУД. ВИШИВКА

/к.302/

12.00-14..25/3/

14.30-16.50/3/

12.00-13..35/2/

14.45-16.45 /інд/

 

12.00-14..25/3/

14.30-16.50/3/

12.00-14.05/3/

14.15-16.40/інд./

 

 

 

2

ТІВАДАР О.О.

РУКОТВОРНЕ МИСТЕЦТВО

/к.302/

10.00-11.30/2/

Ц. «Дорога життя

12.30-14.05/2/

14.10 -16..35/3/

12.00-14..25/3/

14.30-16.50/3/

 10.00-11.30/2/

Д.Ж.

12.30-14.05/2/

14.10 -16..35/3/

 

 

 

 

3

КРАВЧУК Т.Е. ДІДИК І.Ю. (акомпаніатор)

 

ФОЛЬКЛОРНИЙ АНСАМБЛЬ „ДЖЕРЕЛА”

/к. 302/

16.00-18.25/3/

/к. 211/

 

 

16.00-18.25/3/

16.00-18.25/3/

 

 

4

 

АННИШИНЕЦЬ

С.І.

 

БІСЕРОПЛЕТІННЯ

/302/

 

 

13.00-14.25/2/

14.35-17.00/3/

 

13.00-14.25/2/

14.35-17.00/3/

 

 

5

 

ЧЕРЛЕНЯК М.А.

ЛІТЕРАТУРНА СТУДІЯ

 

 

 

 

14.00-16..25/3/

/к.200/2/

 

 

13.00-15.25/3/

/к310/

 

14.00-16..25/3/

/к. 302/

 

 

6

КУЗЬМІНСЬКА Т.М.

КРАЄЗНАВЧА ГРА “ЗАКАРПАТТЯ МОЄ”

/к.310/

13.00-15.25/3/

13.00-15.25/3/

13.00-15.25/3/

 

 

 

 

7

ЄРМАКОВА Н.І.

ЕКСКУРСОВОДИ

/к.200/

 

 

14.30-16.05/2/

14.30-16.05/2/

 

10.30-14.35/5/

 

8

ГАНЬКО Н.В.

НАРОДОЗНАВСТ

/к.302/

15..00-17..25/3/

 

 

16.00-18.25/3/

16.00-18.25/3/

 

 

9

ДІДИК І.Ю.

МУЗИЧНИЙ

 ФОЛЬКЛОР

/к.302/

13.30-14.15/1/інд

14.20-15.55/2/

 

 

 

13.30-15.55/3/

 

10.00-12.25/3/

12.30-14.55/3/інд

 

 

 

 

 

10

КОРОЛЕНКО О.О.

 

ДІДИК І.Ю.

(акомпаніатор)

А

АНСАМБЛЬ НАРОДНОЇ МУЗИКИ

/к..302/

12.20-13.55/2/ інд

14.05-15.50/2/

16.00-17.35/2/інд

 

 

12.20-15.45/3/Інд.

15.50-17.30/3/анс.

 

12.20-15.45/3/А

 

12.20-15.45/3/інд.

15.50-17.30/3/анс.

 

 

 

12

МАРЧЕНКО О.В.

ФОРТЕПІАН0

/к..306/

14.00-19.05/6/Інд.

 

 

9.30-10.15/1/Інд

14.00-19.05/6/інд

13.05-19.05/7/інд

 

 

 

13

ПАЛІНЧАК  Р.І.

ГІТАРА

 /к. 308/

15.00-19.55/6/інд

15.00-20.45/7/Інд

/к..306/

15.00-20.45/7/Інд

/к..306/

 

 

 

 

 

 

 

14

ВІЩКОЛЦ К.К.

КЛУБ РУКОТВОРНОГО МИСТЕЦТВА „МАЙСТЕР-ХОБІ”

/к.215/

 

15.00-16.35/2/

16.45-18.25/2/

18.35-19.20/інд/

14.30-15.15/інд/

15.20 -16.55/2/

17.05 -18.40/2/

 

14.30-15.15/інд/

15.20 -16.55/2/

17.05 -18.40/2/

 

 

 

9.00-10135/2/

10.45-13.05/3/

13.15-14.00/інд/

 

15

ЖОФЧАК  З .З.

КАМЕРНИЙ ХОР

15.00-16.35/інд./

16.45-18.10/3/

18.20-19.05/інд/

 

 

15.00-16.35/інд./

16.45-18.10/3/

18.20-19.05/інд/

/к..302/

 

15.00-16.35/інд./

16.45-18.10/3/

18.20-19.05/інд/

/к..211/