Відділ комплексного виховання

Футбольний турнір

{phocagallery view=category|categoryid=108}

Відділ комплексного виховання

{phocagallery view=category|categoryid=92}

Гурток "Природа і фантазія"

Педагог: Фесущак А.І.

Даний гурток є цікавим мотивом до пізнання навколишнього світу, розвитку спостережливості і фантазії, вчить зосереджувати увагу, розвиває дрібну моторику рук, а відтак і логічне мислення.

„Природа і фантазія” є одним із напрямів декоративно-прикладного мистецтва, а саме - робота з природнім матеріалом: комбінована мозаїчна робота з листя, пелюсток, різноманітного насіння, круп, морської солі та інших.

На заняттях діти отримують нові навики: це робота з ножицями, клеєм та різноманітним матеріалом, з якого виготовляють свої вироби, навчаються старанно ставитися до роботи та цінувати її результати.

Заняття відбуваються у присутності батьків, які протягом певного часу знаходяться поряд із дітьми, допомагають їм. У присутності старших діти почувають себе комфортніше  і всю свою увагу зосереджують на роботі.

joomlamodniyportal.ru

 

 

 

 

Клуб «Здоров'я»

Клуб Здоров’я базується и проводить заняття в обласному центрі “Падіюн”. Клуб був організований у 1997 році і нараховує близько 30 учасників. Вік спортсменів від 7 до 25 років. Тренування проводяться на території парку, в спортзалі Падіюну, на стадіоні Авангарда і у басейні. Заняття проходять 3 рази на тиждень. Тривалість тренувань 2-3 години. Дні занять вівторок , субота, неділя. Серед учасників юнаки та дівчата.

joomlamodniyportal.ru

 

Хореограф

Хореограф

Спортивна гімнастика

Шановні батьки! 

Звісно Вам не байдуже здоров’я та всебічно гармонійний розвиток вашої дитини. В Падіюні працює гурток зі спортивної гімнастики, де діти мають можливість зміцнити своє здоров’я розвинути свої фізичні здібності: силу, витривалість, гнучкість, координацію рухів. У цьому їм допомагають кваліфіковані тренери – гімнасти з багаторічним досвідом.
Наші вихованці неодноразово були учасниками різних міжнародних змагань, деякі зокрема і вигравали їх. Це такі турніри як в м. Кошице (Словаччина), Пекері (Польща), Ужгород ”Золота осінь”
Запрошуємо дітей віком від 5 до 18 років долучитися до занять зі спортивної гімнастики у нашому гуртку.

joomlamodniyportal.ru

Шаховий гурток

Учні, що відвідують заняття шахового гуртка «Падіюну» навчаються навикам самостійного мислення, приймати рішення в будь-яких життєвих ситуаціях,  працювати самостійно та в колективі, логічно мислити, тренують вміння спланувати свою діяльність, покращують внутрішню самодисципліну та поведінку.
Шахи розвивають теоретичне, логічне, та абстрактне мислення, пам'ять, геометричну уяву, творчу інтуїцію, винахідливість, кмітливість, увагу, наполегливість у досягненні поставленої цілі.
Вихованці гуртка приймають участь у різноманітних міських, обласних, республіканських та міжнародних шахових конкурсах, фестивалях, турнірах. Серед вихованців шахового гуртка є чимало кваліфікованих спортсменів, переможців та призерів  чемпіонатів міста, Закарпатської області серед дітей.

П О Л О Ж Е Н Н Я
Відкритого обласного шахового турніру серед юнаків та дівчат
„Кубок ПАДІЮНу”
 


І. Загальні положення
Загальне керівництво підготовкою та проведенням чемпіонату здійснює Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.
Безпосереднє проведення змагань покладається на керівника шахового гуртка „ПАДІЮНу” та суддівську колегію.
Мета:
- подальший розвиток шахів серед жителів краю;
- якісна підготовка юних спортсменів до участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях;
- залучення дітей до занять спортом;
- виявлення найсильніших шахістів для формування збірної команди області.
ІІ. Порядок і термін проведення
Турнір проводиться 27 квітня 2013 року в приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”
за адресою м.Ужгород, Студентська набережна, 8.
Реєстрація учасників до 10 год. 50 хв.
Початок змагань об 11.00.
ІІІ. Умови участі
До участі в чемпіонаті допускаються шахісти 1997 р. нар. і молодші.
Змагання проводяться за швейцарською системою в 7 турів згідно діючих правил ФІДЕ. Регламент – 15 хв. до кінця партії кожному учаснику.
 Переможець виявляється за найбільшою кількістю очок.
 Додаткові показники: 1.Бухгольц. 2.Прогрес. 3.Кількість перемог 4.Результат особистої зустрічі.
ІV. Фінансування
Фінансування заходу здійснюється за рахунок коштів Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, спонсорських внесків та інших коштів, незаборонених чинним законодавством.
Оплата проїзду, харчування, проживання учасників шахового турніру та супроводжуючих осіб проводиться за рахунок сторони, що відряджає.
V. Нагородження
 Переможці та призери турніру окремо серед юнаків та дівчат нагороджуються грамотами Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.
 Грамотами також нагороджуються наймолодший юнак та наймолодша дівчина турніру.
 Рішення журі оскарженню не підлягає.
 
Наша адреса: Закарпатська обл., м. Ужгород Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН», наб. Студентська 8,
тел.(0312)64-34-00;64-35-00;
Зав. відділом м.т.0509660875 (Кузьмінська Тетяна Михайлівна)
керівник гуртка м.т.0503721048(Найгебавер Семен Едович)
e-maiI : padiyun@ukr.net

ПРИМІТКА. Це положення є офіційним викликом на змагання.

joomlamodniyportal.ru

Художня гімнастика

Запрошуємо дівчат віком від 5-ти років у школу художньої гімнастики "ПАДІЮНу"– справжню школу краси та здоров'я! Тут ви всебічно розвинете свої фізичні здібності, естетичні, морально-вольові та психологічні якості, зміцните своє здоров'я. Систематичні заняття в нашій школі, участь у численних змаганнях приносять не тільки задоволення, але й сприяють формуванню гарної статури та будови вашого тіла, гармонійно розвивають особистість. Тож приєднуйтеся до нас!

joomlamodniyportal.ru

Ландшафний дизайн

Ландшафний дизайн