Відділ художньо-творчої діяльності

Моделювання іграшок та сувенірів

 

Гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» педагог Тріфонова  Валентина  Володимирівна

 

   У дитинстві ми мріємо скоріше подорослішати, а коли подоланий великий період життєвого шляху, так хочеться повернутися знову у дитинство з його чистотою, щирістю і безпосередністю. Інтер’єрна лялька – це не просто іграшка, якою ми набавилися у дитинстві, а скоріше спосіб самовираження та світосприйняття нашого внутрішнього Я.  Ляльки володіють магією натурального волокна, теплотою шерсті, легкістю шовку, прохолодою льону та щирістю характеру. Іграшки, виготовлені своїми руками - завжди приємний сюрприз для близьких друзів та рідних людей. 

 

joomlamodniyportal.ru

 

Гурток «Дефіле»

Педагог: Решетар О.А.

У сучасних умовах особливо актуальним постає художній і фізичний розвиток дітей, що забезпечується і художньо-естетичним напрямом позашкільної освіти.
Секція дефіле є однією з складових частин у системі навчання молодіжного центру моди «Твій стиль». На заняттях розвивається художній смак, пам'ять, творча уява. Заняття сприяють фізичному і загальному розвитку дітей. У процесі навчання удосконалюються рухові навички, відпрацьовується належна пластика, хода, зміцнюються м’язи. Поряд з цим розвиваються виразність, виховується художній смак, формується творча особистість.
Програма передбачає роботу з дітьми та юнацтвом  віком від 13 до 18 років.

Методи роботи направлені на опанування та оволодіння певними рухами, елементами кожним вихованцем, які у своїй сукупності сприяють досягненню цілісного, єдиного творчого організму:
Створення образу.
Злиття моделі та костюму .
Робота по підготовці до показу.
Постановка дефіле до показів від молодих дизайнерів в різноманітних стилях.

joomlamodniyportal.ru

EURO-DANC

{phocagallery view=category|categoryid=110}

Студія пантоміми «Енергія – мім»


Керівник Шайбнер Марина Дмитрівна

Мистецтво пантоміми – це мистецтво говорити про все, не промовляючи ні слова. Воно дуже давнє,але актуальне у всі часи.

Заняття оригінальним жанром мистецтва пантоміми удосконалює художню освіту дітей та підлітків, розвиває їх духовний світ, природні фізичні можливості, виховував естетичні почуття та смаки.

Студійці займаються акторською майстерністю, сценічним рухом,основами пластики та класичної пантоміми, самостійно створюють сюжети та реалізують їх в постановках. Вчаться по-справжньому мислити, бачити, чути, любити, бути добрими і творити добро навколо себе, розвивають уяву, що дає могутній імпульс для праці та творчої фантазії, вміння радіти життю в різних його проявах та обставинах.

Студійцями здійснена велика кількість концертних номерів та різножанрових вистав.

Студія пантоміми „Енергія-мім” є лауреатом V-го Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва та майстрів художнього читання „Світ надії – Дивосвіт”

 

joomlamodniyportal.ru

 

Театральна студія „Синтез”

Керівник Дворцина Світлана Григорівна

Театральна студія – коло однодумців, товариство надійних друзів, яких єднає спільне захоплення мистецтвом театру.

 

Тут панують довіра, свобода вияву власної точки зору, взаємоповага. У студії вихованці розвивають пам'ять, фантазію, вчаться бути організованими, мислити,  вільно орієнтуватися в ситуації, керувати власним психічним станом, самостійно вирішувати проблеми, розуміти прекрасне

joomlamodniyportal.ru

 

Молодіжний центр моди „Твій стиль”

Молодих,креативних та амбітних запрошує Молодіжний центр моди „Твій стиль” для створення цілісної творчої особистості. Десь виховується естетичний смак та творче ставлення до праці. Якщо дівчина хоче бути гарною,вишуканою,сучасною в центрі є декілька напрямків:

Гурток „Моделювання  одягу”

Гурток „Крій та шиття”

Модельно-хореографічна студія -„Дефіле”

Гурток „Моделювання іграшок-сувенірів”

Гурток „Виготовлення іграшок-сувенірів”

Педагоги молодіжного центру моди „Твій стиль” є професіоналами своєї справи, постійно підвищують свою майстерність та творчі надбання. Творчим завершенням роботи колективу щорічно є проведення різноманітних виставок та фестивалю дизайнерів „Арт-революція”.

 

 

Гурток „Моделювання  одягу”

 

 

Ознайомитися з різноманітними відомостями про одяг, його виникнення, розвиток, національні особливості. Знайомство з історією моди новими напрямками сучасного одягу. Правильно вибрати колір, силует та пропорції деталей одягу. Отримати практичні уявлення про види тканин та їх вибору. 

 

Сойнова Маргарита Борисівна

 

Вміти побудовати викрійку, розробити фасон, а також виготовляти швейні вироби різного призначення, що включає в себе різноманітні прийоми та способи обробки деталей виробу. 

Розробляти та виготовляти оригінальний одяг для концертних виступів.

 Мойшевич Валентина  Пилипівна

joomlamodniyportal.ru

 

Гурток „ Крій та шиття” 

Пошиття одягу - одна із цікавіших форм, що поєднує у собі естетичне виховання та трудове навчання вихованців. Велику увагу на заняттях приділено питанням культури одягу , способам обробки деталей виробу, здобуттям навичок по користуванню сучасними журналами мод та вмінню використовувати викройки розміщені у них.

Свої досягнення гуртківці демонструють на виставках колекцій одягу

  Мельникова Андріана Володимирівна

joomlamodniyportal.ru

 

Модельно-хореографічна студія „Дефіле”

 

Педагог: Решетар Оксана Анатолівна 

У сучасних умовах особливо актуальним постає художній і фізичний розвиток дітей, що забезпечується і художньо-естетичним напрямом позашкільної освіти. 

Секція дефіле є однією з складових частин у системі навчання молодіжного центру моди „Твій стиль”. На заняттях розвивається художній смак, пам'ять, творча уява. Заняття сприяють фізичному і загальному розвитку дітей. У процесі навчання удосконалюються рухові навички, відпрацьовується належна пластика, хода, зміцнюються м’язи. Поряд з цим розвиваються виразність, виховується художній смак, формується творча особистість.

Програма передбачає роботу з дітьми та юнацтвом  віком від 11 до 18 років.

Методи роботи направлені на опанування та оволодіння певними рухами, елементами кожним вихованцем, які у своїй сукупності сприяють досягненню цілісного, єдиного творчого організму:

- Створення образу. 

- Злиття моделі та костюму

- Робота по підготовці до показу. 

 - Постановка дефіле.

joomlamodniyportal.ru

 

Гурток „Моделювання іграшок та сувенірів”

 

 

педагог Тріфонова  Валентина  Володимирівна 

У дитинстві ми мріємо скоріше подорослішати, а коли подоланий великий період життєвого шляху, так хочеться повернутися знову у дитинство з його чистотою, щирістю і безпосередністю. Інтер’єрна лялька – це не просто іграшка, якою ми набавилися у дитинстві, а скоріше спосіб самовираження та світосприйняття нашого внутрішнього Я.  Ляльки володіють магією натурального волокна, теплотою шерсті, легкістю шовку, прохолодою льону та щирістю характеру. Іграшки, виготовлені своїми руками - завжди приємний сюрприз для близьких друзів та рідних людей. 

joomlamodniyportal.ru

 

 

 

Народний художній колектив студія сучасного танцю “Бліц”

Народний художній колектив «Студія сучасного танцю «Бліц» це колектив, що популяризує в Закарпатській області сучасну хореографію та поширює знання про неї як вид мистецтва через її викладання та танцювальні перфоменси.

Історія. Колектив розпочав своє існування у 1989 році як шкільний гурток сучасного танцю при ЗОШ № 12. Згодом на запрошення Закарпатської обласної державної адміністрації гурток під новою назвою "Карат" продовжив свою діяльність у Палаці піонерів. Тут вже займалися діти з різних шкіл Ужгорода. Остаточну прописку та назву «Бліц» колектив отримав, перейшовши до Палацу дітей та юнацтва у 1991 році.

Хореографічні напрями та стилі: джаз, джаз-модерн, афро-джаз, контемпорарі, бродвейський джаз, хіп-хоп (LA style, creep walk, crump, house, social dance, hip-hop heels, popping, locking).

Педагогічний склад «Бліцу» – це професіонали, однодумці та закохані в свою справу працелюби. Постійним керівником Народного художнього колективу «Студії сучасного танцю «Бліц» є Олена Камінська. Усі педагоги Студії постійно навчаються та беруть майстер-класи з сучасної хореографії у відомих хореографів України та світу: Жеральдіни Армстронг (Франція), Карлоса (Італія), Вашингтон Саллеса (Бразилія), Соні Тае, Буди Стретча, Лінка, Боббі Міледжа, Брайана Футворка Гріна, Тоні МакГрегора, Секу, Франсіско Гомеса, Патріка Чена (США), Тетяни Островерх, Крістіни Шишкарьової, Костянтина Томільченка, Віталія Литвиненка, Наталії Сторожук, Антона Овчіннікова, Юрія Пристаєцького, Артема Гордєєва, Олександра Бобіка (Україна), Ольги Лабовкіної (Білорусь), Івана Бєлозєрцева, Ігоря Сурмія (Росія), ін.

<pДосягнення.За час свого існування «Бліц» дарував свою творчість глядачам Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Росії, Білорусі, Туреччини, Італії та Іспанії. Студія приймала участь у багатьох фестивалях та конкурсах, гідно представляла Закарпаття на Чемпіонатах України та світу, де завжди займала призові місця: три перших місця на VII Чемпіонаті світу та VI Чемпіонаті Європи з сучасної хореографії (Іспанія, 2009), третє та четверте місця на IХ Чемпіонаті світу та VIIІ Чемпіонаті Європи з сучасної хореографії (Італія, 2011), четверте місце на ІІ Чемпіонаті України з хіп-хоп танців (Україна, 2013), перше місце на Всеукраїнському фестивалі танцю «Feel the beat» (Україна, 2014)а також гран-прі на ІІІ Чемпіонаті світу з хореографії IDF Word Championship in Dance (Італія, 2012).

Щороку учні школи «Бліц» беруть участь у звітних дитячих концертах для батьків під назвою «Дивіться, чому мене навчили в БЛІЦі», а дорослі танцівники – у сольних концертах Студії, серед яких: «20 років на сцені», концерт присвячений 20-річчю діяльності ССТ «Бліц» (21.03.2009); «сТАНЦІя Ужгород» (12.05.2010) концерт за участі фіналістів шоу «Танцюють всі – 2», танцювальних колективів з міст Рівне, Дніпропетровськ та Полтава; клубні концерти «В гостях у БЛІЦу» (17.02.2012., 07.03.2012); концерт просто неба від «Я дарую Ужгороду» (28.09.2012) до Дня народження Ужгорода; концерт «ІМБИРНИЙ ЧАЙ та інші радощі в зимовий вечір» (15.12.2012); концерт на підтримку українських військових у зоні АТО (23.10.2014); концерт до 25-річчя Студії «Beau Monde» (21.12. 2014). «Бліц» створив першу в історії Закарпаття хореографічну виставу «Колись було… Колись буде» (ідея, хореографія та постановка – Тетяни Островерх, Юрія Пристаєцького, Олени Камінської).

Протягом 2011-2014 «Бліц» презентував 5 відеоверсій власних танців: «Перерваний політ» (2011), «Геометрія хіп-хопу» (2013), «Лінії життя» (2014), «Перше побачення» (2014), «Go Girl» (2014).

У колективі панує творча та дружня атмосфера. Студія сучасного танцю «Бліц» завжди залишається яскравим, творчим та унікальним колективом особистостей, які обожнюють сучасну хореографію.

joomlamodniyportal.ru

Хореографія

Хореографія (Височан Н.Ю)

Хореографія

Пожо-пришляк А.А.

Хореографія

Хореографія (Брежинський Е.И)