Стань творцем свого життя

Викладач: Сивохоп Софія Романівна

Сучасне життя ставить все нові і все важчі завдання перед суспільством і особливо перед молодими його представниками. Підлітки, котрі і так переживають один із найважчих в житті періодів -- період дорослішання, опиняються в умовах високих вимог і малих можливостей.
На допомогу їм покликана програма гуртка «Стань творцем свого життя». У комфортних умовах, при підтримці керівника і друзів школярі вчаться орієнтуватися і діяти в новому для них, складному суспільному середовищі.
На тренінгових заняттях підлітки здобувають досвід пізнання самих себе, розуміння інших людей, механізмів і законів, що впливають і на людські відносини, ідентифікації себе як членів громади, групи, професійного самовизначення. Вони здобувають і випробовують навички творчого мислення, спілкування, генерації нових ідей, отримання і переробки інформації, розв’язання конфліктів різного ґенезу.
Програма орієнтована на соціальну і психологічну підтримку підлітків, виховання їх відповідальними, цілісними і здоровими особистостями, творцями власного життя.