Молодіжний клуб

Викладач: Сивохоп Софія Романівна

Метою й основним змістом роботи клубу є виховання молоді в дусі широкої соціальної комунікабельності, інтелігентного і відповідального ставлення кожного до самого себе, до людей, до навколишнього середовища, до природи.
Діяльність клубу спрямована на ослаблення для юнаків і дівчат негативних наслідків процесів, що відбуваються у суспільстві, а також створення умов для реалізації інтересів і життєво важливих потреб молоді, їх повної самореалізації.
Провідна ідея роботи клубу - допомога, або принцип „допомога самодопомозі". Суть його - підтримати, обнадіяти і стимулювати підлітків, юнаків і дівчат на розвиток їхніх власних сил, конструктивну діяльність, використання усіх потенційних резервів.
Завдання молодіжного клубу - вироблення потреби самовдосконалення клубівців як особистостей, формування їхніх організаторських здібностей, соціальної зрілості через розвиток пізнавальних та соціальних інтересів, захоплення улюбленою справою, виховання вміння спілкуватись, жити в колективі цікавим творчим життям.