Організаційно-масовий відділ

Декоративний дизайн

Розвивати творчі та естетичні навички, допомогти кожній дитині доторкнутися до прекрасного, навчити вихованців помічати красу витворювати теплоту людських рук, сміливо втілювати творчі фантазії в дизайнерських проектах. Цьому всьому ви зможете навчитись у студії Декоративного дизайну.

joomlamodniyportal.ru

Рок-клуб

«Музичне виховання – це не виховання музиканта, а насамперед виховання людини» (В.Сухомлинський). Є багато різних людей за своїми вподобаннями та баченнями, відповідно людством було створено чимало типів музики. Зі всього розмаїття виділяється – рок. Рок – це стиль життя, який неможливо стримати, неможливо приховати. Якщо тобі до вподоби цей стиль музики, ми чекаємо на тебе.

Тут навчають не тільки специфіці виконання, а й грі на музичних інструментах рок спрямування. Вихованці вивчають елементи індивідуальної, колективної та ансамблевої гри. Особливістю гуртка є не тільки виконання творів а й музичний супровід наживо.

joomlamodniyportal.ru

Навчання вокалу

Естрадного вокалу та академічного співу навчають вихованців педагоги: Наталія Сабат, Олена Єгорова, Лариса Іванова, Олександр Товт.

Вокалісти Зразкового художнього колективу “Продюсерський центр” беруть активну участь і стають лауреатами та дипломантами на конкурсах і фестивалях, зокрема, це: Всеукраїнський фестиваль “Обдаровані діти України”, Телевізійний проект “Голос Країни – діти”, Телевізійний проект “Голос Країни – дорослі”, Телевізійний проект “Україна має талант”, Міжнародний  фестиваль “Крок до зірок”, Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс “Різдвяна зіронька”, Відкритий фестиваль сучасної та народної пісні “Веселка над Тисою”, Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські ігри”, Словацьке Дитяче Євробачення, Міжнародний фестиваль “Сніжний Оскар”, Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості у Болгарії та багато інших.

У колективі панує атмосфера, в якій розкриваються творчі можливості кожної дитини: емоції, почуття, цілісна композиція розуміння прекрасного, цікавий, різноплановий, видовищний репертуар з високим технічним та виконавським рівнем.

joomlamodniyportal.ru

Арт-студія «Стиліст»

stylist2Керівник – Абросімов Юрій Михайлович

Професія стиліст користується дуже великим попитом в індустрії моди. Стиліст вміло і гармонійно поєднує одяг, аксесуари, макіяж та зачіску, дотримуючись законів колористики і модних тенденцій.
Створюючи новий образ – стиліст працює з одягом, макіяжем, зачіскою. З одного боку це ремесло, в якому потрібно мати відпрацьовані навички, а з іншого мистецтво, яке вимагає польоту фантазії, почуття гармонії та краси.

 

joomlamodniyportal.ru

 

 

Танцювальна корпорація друзів

                                        http://dcf-dance.com