Відділ раннього дошкільного розвитку «Радість»

Англійська мова

Навчання дітей англійської мови ведеться з урахуванням психологічних особливостей дітей дошкільного віку і будується на матеріалі, який буде цікавим для дошкільника.Заняття з англійської мови проходять в ігровій формі, навчання дітей англійської мови поєднується з музикально-естетичним розвитком. Програма включає велику кількість музичного матеріалу(пісеньки, лічилки, рифмовки). У ході занять діти прослуховують і виконують англійські пісеньки, грають, малюють, розігрують сценки. З малятами грають «англомовні» персонажі( ляльки, м’які іграшки), формуючи у дітей навички англійської розмовної мови.

 

anglijska1

 

anglijska2

Угорська мова

Керівник: Карватська В.І.
Головним завданням школи раннього розвитку «Радість» є всебічно – гармонійний розвиток дитини.
Навчання угорської мови дітей дошкільного віку на принципі зацікавленості, тому, на кожному занятті матеріал подається у цікавій формі.
На заняттях застосовуються різноманітні види навчальної діяльності: спілкування, рухливі вправи, малювання, ігри, співи і вірші, аудіювання.
Практикуються проведення тематичних свят та ранків, що сприяє зацікавленню та поглибленню знань дошкільнят.

 

ugorska1

 

ugorska2

Чарівний пензлик

На заняттях гуртка діти знайомляться з світом мистецтва. Вчаться правильно зображувати лінії, форми від простого до форм певної складності. Вивчають кольори веселки, основні та похідні кольори, холодні і теплі кольори. Знайомляться з жанрами образотворчого мистецтва. Заняття проходять у формі гри. Заняття спонукають розвитку фантазії, уяви, спостережливості, уваги, моторики рук, зорової пам’яті та в цілому розвитку духовності дитини. 

 

charivnypenzlyk1

Фея Граматика

Робота гуртка спрямована на розвиток мовленнєвої компетентності малюків. Головним завданням є навчити дитину правильно висловлювати свої думки, розвивати мислительні здібності, творчо розмірковувати. Кожне заняття має конкретні цілі навчального, розвивального й виховного характеру. Завдання й зміст роботи охоплює такі сфери життєдіяльності: "Природа", "Культура", "Я Сам", "Людина". Всі дидактичні завдання подаються в ігровій формі і спонукають дитину до мовленнєвої
діяльності, під час якої вона легко засвоює і закріплює основні поняття та навички.

 

feagrammatica1

 

feagrammatica2

Музична скарбничка

«Музична скарбничка» - це синтез різних видів музичної діяльності : поєднання ансамблевого співу , музично-ритмічних вправ, хореографії, гімнастичних вправ. На заняттях панують тільки позитивні емоції, танцювальні рухи під веселу музику дають дітям задоволення, а мелодичні та цікаві за змістом пісні легко відтворюються дітками в комбінації з танцювальними етюдами. Якщо дитина активна, то саме для неї цілий комплекс тих гімнастичних вправ, які використовуються на заняттях «Музичної скарбнички». Діток долучають до занять спортом, привчають дбати про своє фізичне здоров’я.

 

muzskarb1

 

muzskarb2

Цариця Математика

Робота гуртка спрямована на розвиток логіко-математичної діяльності дітей віком від 4 до 6 років, а саме: розвивати мислення, уваги, уяви, спостережливості, вміня аналізувати і синтезувати, класифікувати предмети; елементарних математичних здібностей, виховує інтерес до математичної діяльності.
Основний принцип роботи гуртка – принцип доступності та індивідуалізації. Основна форма діяльності – гра-навчання.

 

matematica1

 

matematica2

Умілі рученята

Гурток «умілі рученята» залучає дітей і батьків до спільної творчості. Допомагає помічати, розуміти та відтворювати красу яка нас оточує. Програма гуртка розрахована для дітей 5-10 років та їх батьків. На заняттях виготовляються об’ємні композиції з кольорового паперу, картону, тканин та інших матеріалів. Наприклад: кошик, акваріум, корона та кучері, маски, зірочки, сніжинки, королівська цукерка, шкатулка для прикрас та ін…

 

umiliruchenjata1

 

umiliruchenjata2

Дитячий театр

Керівник: Лутак С.В.

Театр – це , в першу чергу, свобода, розкутість,емоційний сплеск, можливість  втілити свої фантазії, реалізувати  природню гіперактивність.
 Дитяче бачення світу – своєрідна художня творчість. Театральна діяльність привертає дітей своєю емоційністю, можливістю активно виразити своє відношення до героїв в русі, пластиці, міміці, танцювальних елементах, грі та інтонації. Завдяки цій діяльності задовольняється  природня необхідність дитини в русі.  Невимушеність, розкутість та відсутність всякої напруги  у дітей – ось головне завдання, що стоїть перед педагогом на заняттях театрального гуртка.

 

dytteatr1

 

dytteatr2

Казкові нотки

Гурток «Казкові нотки» спрямований на розвиток музичних здібностей дошкільнят. На заняттях дітки поринають у казковий світ музики, де у формі гри та казок вивчають музичну грамоту, слухають найкращі зразки класичної музики та співають. Маленькі артисти завжди приймають участь у святкових концертах школи «Радість» де показують свої вміння та артистизм.

 

kazkovinotky1

 

kazkovinotky2