Форум лідерів

Завзяті, успішні, відповідальні старшокласники разом зі своїми наставниками завітали 17-го листопада до Ужгорода на Закарпатський обласний форум лідерів учнівського самоврядування «За нами майбутнє». Близько 50 учасників заходу зустрілися для того, аби обговорити та організувати роботу учнівського врядування в області. В організаторів форуму було на меті зібрати дітей з цілого Закарпаття, познайомити активістів один з одним та правильно скерувати їх у потрібному напрямку. Молодь нині активна, ідейна, має бажання впливати на події в суспільстві. Учнівське самоврядування – це не тільки гарний старт, але й цінний досвід для майбутніх управлінців.
Приймаючою стороною став Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Саме тут діятиме координаційний центр, де молоді лідери зустрічатимуться та ділитимуться досвідом: перемогами та невдачами. Плануватимуть подальшу роботу, розроблятимуть нові проекти. Вже на цій зустрічі вихованці та педагоги «ПАДІЮНу» презентували свій доробок. Зокрема, свою діяльність представили «Прес-центр», «Школа молодого лідера» та «Молодіжний клуб». Активісти з регіонів показали і свої презентації. У рамках зустрічі також пройшов тренінг під назвою «Команда, лідерство у команді» та нарада координаторів учнівського самоврядування.


Підтримати ініціативних дітей прийшли досвідчені управлінці. Головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Роман Чобаня з побажаннями успіху та цілеспрямованості відкрив форум. Для кожного з молодих учасників слова від дорослих успішних людей мають особливе значення. Вони надихають та підштовхують до успіху.