Лідерами серед лідерів учнівського врядування обрано команду «Європа+» із Воловецького району

Вчора, 1-го березня, в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» пройшов конкурс команд лідерів учнівського врядування. За звання кращих змагалися 18 команд, які представляли кожен район Закарпаття та міста обласного значення. До складу команд входило по 7 учнів, які підготували два конкурсні виступи - "Візитка команди" та "Презентація районної (міської) організації

учнівського врядування", а також виставку, що наочно ілюструвала діяльність органів учнівського врядування. Оцінювало роботу молоді компетентне журі, до складу якого ввійшли представники управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.
«Цей захід допоможе побачити багатьом, що на Закарпатті підростає достойна зміна теперішньому поколінню політологів, громадських діячів, активістів», – каже методист з позашкільної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти – Василина Михайлівна Кузьма. Також конкурс лідерів допомагає усвідомити і дітям, що лідер без команди – це не лідер, і під силу йому не багато. Якщо ж це команда свідомих, активних і впевнених у перемозі учасників – то це, беззаперечно, команда лідерів. Таких, як виявилося, Срібній землі не позичати. Всі конкурсанти гідно представили учнівські організації своїх районів. Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері, команди оплесками підтримували виступи суперників. Юні лідери та їх керівники зізналися, що отримали цінний досвід, та знання, які можна використати у подальшій своїй діяльності. Відтак, досягнута основна мета конкурсу - виявлення, оцінка та поширення успішного досвіду роботи лідерів учнівського врядування.
Стали найкращими у цьому змаганні та отримали кубки переможців: команда «Європа+» Воловецького району (1 місце), команда «Новий погляд» Тячівського району (2 місце), команда «Мукачівська молодь» м. Мукачево (3 місце).