Миколай про тебе не забуде

mykolay-ne-zabudeОсь і завершилась благодійна акція «Миколай про тебе не забуде», яка проходила у «ПАДІЮНі» з 1-го по 19 грудня. Скриньки повні,  мішки вщент наповнені різними подарунками, отже, ми готові йти дарувати діткам радість.
День Святого Миколая - свято родинне, свято любові, тепла та добра. За традицією, в цей день Святий Миколай приносить діткам подарунки.

19 грудня найактивніші падіюнівці та представники учнівського самоврядування відвідали заклад , який став  домом для десятків хлопчиків та дівчат –  Часлівську спеціалізовану  школу- інтернат для діток з особливими потребами, та привезли його вихованцям чималу кількість подарунків.  
Але найкращими подарунками для них стали персональні альбоми з їхніми фотографіями, на яких вони можуть бачити, як змінилися, виросли за цей рік. Адже це вже не перші відвідини наших волонтерів. Торік  у рамках проекту Учнівської Ліги України «Подаруй усмішку» пройшла фото сесія для  цих діток, були надруковані світлини та придбані фотоальбоми. Ми й надалі плануємо їх поповнювати, аби фотографії  стали дітям доброю згадкою про дитинство та друзів.

joomlamodniyportal.ru