Твої права через об’єктив

pravo-objektyvУ Закарпатському  обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» у рамках всеукраїнського тижня права відкрилась ІІ Міжнародна фотовиставка «Твої права через об’єктив».
Організатор акції – Європейська Асоціація Студентів Права (The European Law Students' Association) МГО "ЕЛСА Ужгород" – найбільша у світі організація, яка об'єднує студентів права та молодих юристів. Цього року фотовиставка набула статусу міжнародної, оскільки до теми «проблеми права» долучилися фотолюбителі  з усього світу. «Ідея зорганізувати виставку світлин, що ілюструють права людини, народилася приблизно рік тому. В Україні почали відбуватися надзвичайні буремні події, і ми не могли стояти осторонь. Відбір світлин здійснювався через соціальні мережі, до участі запрошувалися непрофесійні фотографи. Особливо активно відгукнулася на наш заклик молодь Тоді ж відбулася перша фотовиставка.  Цьогоріч для участі у фотовиставці надійшло більш ніж сто світлин, 60 з яких ми представили  в обласному «ПАДІЮНі». Дві найкращі роботи, автори яких будуть нагороджені призами,  визначать сьогодні глядачі», – наголосила організатор акції, президент Європейської Асоціації Студентів Права ELSA (Ужгород) Ніка Гецко.
«Вже другий рік поспіль Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» та учнівське самоврядування області співпрацює з Європейської Асоціації Студентів Права ELSA (Ужгород).  Ми дуже задоволені цією співпрацею, адже такі виставки допомагають дітям краще зрозуміти та усвідомити  свої права, побачити проблему з іншої точки зору. Найкращі світлини минулої виставки ми презентували на всеукраїнському та обласному зборах лідерів учнівського самоврядування. У нас навіть виникла ідея зорганізувати виставку дитячих малюнків, у яких наймолодші громадяни краю показали б, як вони бачать свої права. А для старшокласників президент європейської асоціації студентів права Ніка Гецко сьогодні проведе заняття, яке стосуватиметься вступу у правознавчі вузи, особливості навчання та працевлаштування, а також відповість на всі питання, які цікавитимуть дітей», – зауважила завідувач відділу комунікацій та зв’язків із громадськістю «ПАДІЮНу», координатор учнівського самоврядування в області  Світлана Лукач.
Виставка проходить у фойє 2 поверху палацу і триватиме десять днів – з 10 по 20 грудня. Опісля продовжить подорож містами України.

joomlamodniyportal.ru