Школярі зі сходу завітали до Ужгорода

dityzishoduПобачити Україну на власні очі такою, як вона є. Справжньою, а не через призму телеекранів. А найголовніше  – показати таку Україну дітям.
Таку місію  взяла на себе українська актриса театру та кіно  Римма Зюбіна. Саме за її ініціативи десятеро дітей, разом із трьома вчителями та самою акторкою, приїхали сьогодні до Ужгорода.

Всі діти родом із міста Миколаївка, Донецької області. На Закарпатті, як власне і на Західній Україні, ніхто з них раніше не був. У планах групи  екскурсії обласним центром та Мукачевом.
Побували вони і в нас – в обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Вихованці та педагоги  радісно приймали гостей  у палаці. Заступник директора Надія Ганько ознайомила їх  з історією  закладу та розповіла, чим живе він зараз. Метою заходу було організувати цікаве, пізнавальне дозвілля  та створити можливості для спілкування та подальшої взаємопідтримки  з однолітками. Діти з великим задоволенням спілкувалися, брали участь у навчальних тренінгах та комічних іграх, які проводили  лідери учнівського самоврядування «ПАДІЮНу».
Коли діти ділились враженнями, їх переповнювали емоції, вони залишилися дуже задоволені відвідинами. Такі зустрічі повертають  дітям віру і надію в гарне майбутнє, дозволяють їм відволіктися від страшних подій, які наразі переживають регіони, де підлітки проживають. Нам було дуже приємно бачити на їхніх обличчях посмішку і радість. Ми й надалі готові до таких зустрічей.

joomlamodniyportal.ru