У Палаці відбулося

Персональна виставка «Дівчина Весна»

З творчістю юної чарівної дівчини - Русанової Олександри отримали нагоду ознайомитися відвідувачі її персональної виставки «Дівчина Весна». Захід відбувся 28 квітня в Галереї дитячої творчості «Плеяда» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».

„Барви Великодніх свят”

22 квітня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся мистецький захід „Барви Великодніх свят”. Окрасою свята стала великодня композиція, створена з писанок та інших атрибутів, виготовлених вихованцями гуртків палацу з різних куточків Закарпаття.

Чергова перемога юних гімнасток з „ПАДІЮНу”

17-18 квітня  юні гімнастки „ПАДІЮНу» взяли участь у чемпіонаті Закарпатської області з художньої гімнастики, який проходив у спорткомплексі „ЮНІСТЬ". Майже дві сотні гімнасток з усіх куточків Закарпаття приїхали на змагання, щоб  позмагатися, здобути перемогу, адже чемпіонат проводився з метою формування

Успішний виступ юних шахістів „Падіюну”

17-18 квітня у Мукачівському палаці культури та мистецтв проходив чемпіонат Закарпатської області з шахів серед юнаків і дівчат до 12 років. 62 юних шахісти з різних куточків нашої області змагалися за швейцарською системою в 9 турів, з контролем 25 хвилин +10 секунд на партію кожному учаснику (одна партія могла

Нові творчі досягнення ансамблю «Ільничанка»

«Немає злого, щоб на добре не вийшло», - навіть у період пандемії коронавірусу діє ця  гарна приказка. Мистецьке життя не повинно і не припиняється навіть за жорстких локдаунів. Міжнародні, всеукраїнські та регіональні різножанрові фестивалі й конкурси проходять і дистанційно - технічний прогрес дозволяє

«Ужгород – місто талантів»

Валерій Левшаков - перший учасник проєкту «Ужгород – місто талантів»

Валерій – вихованець  гуртка «Гончарик» відділу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Учасник  різноманітних мистецьких виставок,

Вітаємо переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу мистецтв "Пісня над Бугом"

У березні 2021 року  у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва проходив Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль–конкурс мистецтв „Пісня над Бугом”. Захід відбувався у дистанційному онлайн форматі у чотирьох номінаціях:

Перемога вихованки «ПАДІЮНу» у Всеукраїнському конкурсі


Почесне І місце здобула вихованка гуртка „Паперопластики” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” Русанова Олександра у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі сценічних та карнавальних паперових костюмів „Стильний папір. В країні жар-птиці”!

Підсумки Всеукраїнського конкурсу

Вихованці „ПАДІЮНу” систематично беруть участь у заходах, які організовуються та проводяться Міністерством освіти і науки України, відповідно до плану Всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю (за основними напрямами позашкільної освіти).

Карпатська Україна як феномен історії

Важливим чинником для формування національної самосвідомості дітей  є вивчення історії рідного краю, яка найчастіше пов’язана з історією всієї країни, усвідомлення високих понять „Батьківщина”, „патріотизм”, „громадянин»”, „нація”.