У Палаці відбулося

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим 26 квітня 1986 року

Новорічна шахова ялинка

14-16 грудня у „Падіюні” пройшов  традиційний шаховий дитячий турнір "Новорічна ялинка 2020". Наші діти мали змогу пограти і поспілкуатися не через інтернет-платформи, а за справжніми шахівницями! 

Цього року треба відзначити успіхи наших дівчат!

Яскрава фантазія „Осіннього вернісажу”

Мистецький захід „Осінній вернісаж” у галереї „Плеяда” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” цьогоріч проводиться дистанційно у зв’язку з карантинними обмеженнями. Та це не стало на заваді креативним вихованцям палацу, які разом зі своїми наставниками з натхненням,

Дистанційна-виставка пухнастиків «Міс-Кіс-2020»

Традиційна виставка-конкурс пухнастиків «Міс-Кіс-2020» у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» цього року відбувалася дистанційно у зв'язку з карантинними обмеженнями. У виставці взяли участь 30 вусатих красенів з міста Ужгород та   районів області.

Ми ніколи не посміємо цього забути...

Живучи сучасним життям, нам подекуди важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у минулому столітті. Дорога  у майбутнє пролягає через минуле. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється  І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони будуть ходити по колу.

Фестиваль на крилах осені.

Вже багато  років поспіль  осінніми  днями  в Ужгород  з’їжджаються юні танцівники, щоб, як яскраві листочки, закружляти у танку під час Міжнародного фестивалю-конкурсу  дитячої  та юнацької хореографії  „ПАДІЮН–ЄВРО–ДАНС 2020”.

„Допоки пам'ять в серці не згасає…”

День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят у новітній історії України. Встановлене вона на честь двох знаменних і доленосних подій, які відбулися в Україні, – Помаранчевої революції 2004 року та Революції  Гідності 2013 року. Свято День Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада

Вибори 2020

Вчора, у переддень дня Гідності і Свободи лідери обласного учнівського парламенту "Нове покоління" разом із своїми наставниками провели вибори-онлайн президента учнівського самоврядування. Заходу передувала копітка підготовка анкет, роликів, передвиборчих програм та звіт про реалізовані акції та проекти кандидатів.

Дистанційні форми роботи „ПАДІЮНу” в умовах карантину

Період вимушеного карантину, протягом якого навчаються діти України і світу – це період змін, нововведень, перезавантаження поглядів, ідей, технологій, теорій. Тому топовою темою стало дистанційне навчання.

 

Свято української мови

Сьогодні свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші предки.  Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатись наш народ.

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності.