У Палаці відбулося

Зіркова зустріч

1 грудня у Закарпатській обласній філармонії вихованка народного художнього колективу „Продюсерський центр” ПАДІЮНу  - Аліна Гирич, взяла участь у благодійному концерті на підтримку ЗСУ та мала честь виступити на одній сцені з народними артистами України – Тарасом Петриненко і Тетяною Горобець.

Цей незабутній вечір єднання з піснею наповнив всіх присутніх енергією, додав наснаги та зміцнив віру у нашу перемогу.

Молодь Закарпаття долучилася до екотренінгу

1 грудня лідери  Закарпатського обласного  учнівського парламенту „Нове покоління” взяли участь у навчальному тренінгу від Українського державного центру позашкільної освіти та Let`s do it, Ukraine. Цього разу тренінг про екологічне виховання і свідоме ставлення до екології  проводився для Закарпатської області.

Вітаємо рудого переможця виставки-конкурсу "Міс-Кіс" 2022 або Новорічний подарунок став переможцем конкурсу чотирилапих

У традиційній щорічній виставці чотирилапих красенів перемогу здобув домашній хижак породи Мейн Кун, на ім'я Stepan.   Цього 9-кілограмового рудого кота неймовірної вроди приніс у родину Дід Мороз, тому він є чарівним та незвичайним. Власниця - Прокопенко Злата.

Почесне друге місце та приз глядацьких симпатій отримала трійка харизматичних котиків з Сєвєродонецька - Сімба, Том та Джері. Власниця - 13річна Серебрянська Анна. 

"Осінній вернісаж" очима юних медійників.

Вихованці медіастудії "ПАДІЮНу" спробували свої сили у виготовленні репортажу з мистецького заходу "Осінній вернісаж", який нещодавно відбувся у палаці.

Хлопці та дівчата самостійно писали сценарій, знімали та монтували відео, брали коментарі в учасників заходу.

Отже, сподіваємось, що "перший млинець -- не нанівець"

Не забудемо! Не пробачимо! Не дамо повторити!

Закінчується 2022 рік - а це уже 90-ті роковини тої страшної трагедії, яка знищила тисячі людських життів.

В умовах теперішньої війни ми змушені не лише пам'ятати про ті жахливі події 1932-1933 років, але і не дати ворогу жодної можливості повторити щось подібне...

Скажемо стресу - "Ні"!

25 листопада в "ПАДІЮНі" пройшов семінар - тренінг "Стресостійкість учасників освітнього процесу в умовах війни".

Враховуючи, що країна в постійному стресі уже 9 місяців поспіль, а попереду холодна зима, місцями взагалі без електропостачання, людям просто необхідно навчитися не лише жити в таких умовах, але й бути  завжди на позитиві у роботі з дітьми.

21 листопада День Гідності та Свободи.

Сьогодні, у важкі часи, День Гідності та Свободи набуває особливого значення! Українці – вільна і сильна нація, яка виборює і мужньо відстоює свою свободу в умовах повномасштабного вторгнення. Незламних дух та прагнення жити у незалежній та демократичній державі, народ України відстоював уже  впродовж довгих років,  революцій  та  доводить це і зараз.