У Палаці відбулося

Майстер-клас зі скелелазіння дав можливість відчути себе приборкувачами крутих схилів

Для вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого та національно-патріотичного напрямків минулий тиждень видався насиченим на різноманітні події та атракції. Одним із заходів, котрі було проведено для наших гуртківців, був майстер-клас зі скелелазіння. На скеледромі КЗПО „ПАДІЮНˮ Закарпатської обласної ради  вихованці  відділу туристсько-краєзнавчої роботи виявили бажання випробувати себе в подолані висоти й власного страху. Впродовж тижня за окремим графіком вони опановували навички лазіння зі страховкою і без, знайомилися з різними видами дистанції та мали можливість відчути себе приборкувачами крутих схилів. 

Гуртківці „ПАДІЮНуˮ відвідали унікальний дендропарк „Березинкаˮ, що біля Мукачева, побачили тюльпанове дерево, японську криптомерію та ще й завітали у Середнянський замок тамплієрів

А ви б хотіли посидіти під справжнім тюльпановим деревом, побачити перших провісників весни або сфотографуватися у японській криптомерії? Недалеко від міста Мукачево розташований унікальний дендропарк „Березинкаˮ. Саме в цьому природному оазисі сьогодні ростуть чудові рідкісні та екзотичні породи дерев з різних куточків нашої планети.

84 роки тому було проголошено незалежність Карпатської України

Щороку 15 березня всі свідомі мешканці нашого краю відзначають чергову річницю проголошення незалежності Карпатської України.

Утворення цієї маленької держави в центрі Європи засвідчило прагнення наших краян до державотворчості і самоствердження, до єдності з іншими українцями, більшість з яких тоді мешкали під московською окупацією в так званій Українській радянській соціалістичній республіці. 

Майстер-клас зі спортивного орієнтування для гуртківців відділів туристсько-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання провели в „Падіюніˮ

18 березня 2023 року в КЗПО „ПАДІЮНˮ Закарпатської обласної ради відбувся майстер-клас зі спортивного орієнтування для гуртківців закладу. Метою проведення майстер-класу було навчити вихованців правильно проходити дистанцію та на швидкості орієнтуватися на місцевості, відпрацювати практичні навички  для якісного тренувального процесу.

Гімнастики „ПАДІЮНуˮ - серед найкращих в області!

Цими вихідними була проведена п’ята літня гімназіада Закарпатської області у м. Ужгород в спорткомплексі Юність. Від з КЗПО Закарпатський обласний  центр дитячої та юнацької творчості  „ПАДІЮН” Закарпатської обласної ради  взяли  участь 9 гімнасток, серед яких:

У гості до Кам’яницького лісництва

Людина – частина природи. Її існування можливе за умови гармонійних відносин з навколишнім середовищем. Про любов до природи та значення лісу у житті людини можна говорити багато. Ранньою весною добре прогулятися по лісу, що прокидається від сну. У чистому повітрі відчувається пробудження природи. Під час екскурсії  діти  спостерігають за змінами, які відбуваються з приходом весни в природі. Навчальна екскурсія до лісу дає вагоме розуміння цінності лісових ресурсів.

Перемоги юних шахістів „ПАДІЮНу”.

18 березня в Мукачеві відбувся Чемпіонат Закарпатської області з шахів серед юнаків та дівчат до 10 та до 8 років. Змагалося 48 юних шахістів з Ужгорода, Мукачева, Берегова та Рахівського району  2013 року народження і молодших. Турнір пройшов за швейцарською системою в 7 турів з контролем швидких шахів - 10 хвилин плюс 5 секунд кожному учаснику на партію.