У Палаці відбулося

З Днем позашкілля!

 Позашкілля! Велика родино!

 Ти талантами славиш наш край!

 У святкову і світлу цю днину

 Привітання щирі приймай!

Позашкільна освіта розвиває здібності й таланти, здійснює патріотичне виховання, готує до життя у сучасних умовах, допомагає нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно!

Дорогі позашкільники! Кожен із Вас – неповторна особистість, кожен із Вас має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості. Щиро вітаємо всіх колег з Днем позашкілля!   Бажаємо міцного здоров’я,   цікавих проектів,  натхнення, невичерпної енергії, оптимізму та здійснення всіх добрих задумів і сподівань!

З повагою, колектив „ПАДІЮНу”

Квітучою дорогою позашкілля…

Один із накращих та найпотужніших закладів позашкільної освіти області – Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» розпочинає свою роботу і лагідно запрошує усіх бажаючих в затишний світ мистецтва, спорту та науки.

ПРИЙОМ ЗАЯВ ПРИПИНЕНО:

 ПРИЙОМ ЗАЯВ ПРИПИНЕНО:

гуртки   „Спортивна гімнастика”,  „Шахи”, „Комп'ютерний всесвіт”, „Гітара”, „Компютерний всесвіт”  та

відділ дошкільного розвитку „Радість” -  на групи у всі дні занять,

крім СЕРЕДИ!

У «ПАДІЮНі» вшановують День захисників України, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Уже другий рік поспіль 29 серпня в Україні відзначають День пам'яті захисників Вітчизни. День приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Чому саме ця дата? Відомо, що саме 29 серпня 2014 року українська армія зазнала найбільших втрат

Падіюнівці святкують День Незалежності України

21 серпня у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" відбувся ряд святкових заходів, присвячених 29 річниці Незалежності України. Урочистий флешмоб вокалістів і танцюристів "ПАДІЮНу" відкрив свято надзвичайно зворушливою та яскравою програмою.

Запис у відділ дошкільного розвитку "Радість"

Запис у всі гуртки "ПАДІЮНу" проводитиметься ОНЛАЙН з 25 серпня!!!
Заяву можна заповнити на сайті "ПАДІЮНу" або за посиланням

 

 

«ЗОРЕГРАЙ» - 2020

Не зраджуючи традиції, наприкінці навчального року ми знайомимо вас з кращими з кращих падіюнівців, що довели свою любов до обраної справи титанічною працею. 

Це 9 фіналістів благодійного проєкту підтримки юних талантів "ЗОРЕГРАЙ". Ми вітаємо улюблену дитячу премію із 20-річчям,

«Воскресни, писанко! 2020»

У просторих коридорах незвична тиша. Стіни, звиклі до дитячого гаму, дослухаються з надією: ану ж, раптом знову почуються голоси?

Сумно поважному Палацу. Бо життя перемістилося незрозуміло куди…

Скрипнули двері. Хтось прийшов! Ура!!

Протидіємо коронавірусу: як працює волонтерська ініціатива «Взаємодопомога Ужгород»

В обласному центрі Закарпаття зібралась група волонтерів, серед яких є і наші педагоги, вони під час карантину допомагають містянам, які опинились у важкій ситуації (зокрема, закупити продукти, ліки, маски, дезинфектори чи речі першої необхідності).

З 12 до 24 квітня 2020 року рішенням Уряду в Україні було запроваджено карантин для усіх закладів освіти.

У відповідь на це рішення МОН рекомендувало закладам освіти:

•відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;