Рукотворне мистецтво

„Природа і фантазія” та „Рукотворне мистецтво”
Керівник – Тівадар Олександра Олександрівна
В будь-яку пору року природа відкриває для нас свої чудеса по-різному, даючи простір для фантазії і творчості, укріплюючи ніжні і добрі почуття в людині. Всі ці почуття людина повинна пережити в дитинстві, щоб з накопиченням життєвого досвіду і знань, вони перетворилися в любов і розуміння краси природи, почуття прекрасного.
Маленька людина з першого дня життя пізнає і вивчає новий для неї навколишній світ. Сонячне світло, квітка, метелик, горобець – все нове і незбагненне. Все хочеться роздивитися, доторк-нутися, спробувати намалювати, змайструвати.
Для дітей від 3-х до 6-ти років гра є основою навчання. На заняттях "Природа і фантазія" їм пропонується не менш захоплююча гра - складати і майструвати щось своїми руками. У цьому віці улюбленим заняттям є мозаїка-аплікація із осіннього листя, насіння, пелюсток квітів. Ця праця кропітка, але приємна і дуже захоплююча.
Поробки з природного матеріалу у повній мірі задовольняють цікавість дітей, бо в роботі завжди є новизна, творчий пошук. Творчий підхід видно у всьому. Підбираючи матеріал, діти намагаються уявити на що він подібний, що з нього можна зробити, як це зробити, які підібрати кольори. Такий творчий процес пов’язаний з кропіткою роботою, під час якої втілюється в життя результат фантазії дитини. Ніби граючись, діти виконують серйозну роботу, отримують нові цікаві навики і величезне задоволення від отриманого результату.
Малюки є особливими і вдячними слухачами і учнями. Все ,що потрапить в їх серце і душу в дитинстві, що зачепить і зацікавить їх і принесе радість і задоволення, що заставить здивуватися і задуматися, все це з часом буйно розквітне і дасть можливість розвинутися творчій особистості.
Також на заняттях гуртка „Природа і фантазія” гуртківці виготовляють іграшки - орігамі, витинанки, обереги, картини із соломки чи кукурудзяного листя, панно з сухого рослинного матеріалу, сувеніри з плодів декоративних дерев: жолудів, шишок, каштанів тощо.
Такі речі завжди в моді і завжди будуть служити прекрасним подарунком Вам і вашим рідним і близьким.
Картини із природніх матеріалів є вишуканою прикрасою будь-якого інтер'єру. Такі речі завжди в моді і завжди будуть служити прекрасним подарунком Вам і вашим рідним і близьким. Для її створення потрібно докласти зусиль і витратити час, але результат вартий того.

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://padiun.net/rukotvorne-mistectvo#sigProGalleria5062553f28
joomlamodniyportal.ru