Бісерне рукоділля

Одним із давніх видів декоративно ужиткового мистецтва є виготовлення прикрас із бісеру.

Бісероплетіння - мистецтво плетіння бісером, яке з'явилось тисячі років тому та відіграє і сьогодні важливу роль в культурі багатьох народів світу.
З покоління в покоління бусини і вироби з бісеру виконували роль грошей і були предметами обміну. Вони можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів. В Індії роблять бусини з кісток, Італія славиться венеціанськими скляними бусинами, а Чеська Республіка - богемськими. На Філіппінах роблять бусини з раковин. В Перу і Греції з кераміки. В Японії зі скла. Матеріалом для виготовлення бусин слугують і дорогоцінні метали та напівкоштовне каміння, наприклад, аметист, кварц, янтар.
Як тільки не називають бісер - чарівний, загадковий, навіть живий. Бісер мандрував країнами з давніх-давен, поступово охоплюючи все ширше різні верстви населення. Вироби з бісеру можуть розповісти, як жили люди в стародавні часи, якими були їх смаки та захоплення. Прагнення прикрасити себе, оселю, предмети побуту було одним із перших
 проявів художнього почуття.
Бісерне рукоділля - це чудове хобі, яке можна розділити з друзями. Одягнути чи подарувати прикраси виготовлені власноруч зможете і ви, якщо завітаєте на гурток бісерного рукоділля.

 

View the embedded image gallery online at:
http://padiun.net/biseropletinnja#sigProGalleriaaf7793863b
joomlamodniyportal.ru