Цікавий світ комах

Керівник гуртка: Казаріна Еріка Іванівна

 

Вік гуртківців 10-13років

 

Світ комах завжди манив вчених, просто допитливих, а тим паче дітей. Дітей завжди цікавило життя маленьких живих істот, яких ми зустрічаємо на кожному метрі під ногами, в траві, на квітах, деревах, у воді та в землі.

Ознайомлення з морфологією комах, особливостями їхньої екології надає можливість гуртківцям зрозуміти появу та  біологічне значення цих істот. Комахи є важливим біологічним компонентом ланцюгів живлення. 

На заняттях гуртка юннати вивчають зовнішню і внутрішню будову комах, їх значення в природі і житті людини.  На практичних заняттях  діти ознайомлюються з будовою комах під мікроскопом. 

Під час екскурсій у природу юні ентомологи проводять спостереження та дослідження, що допомагає набути досвід самостійної роботи. Гуртківці вчаться самостійно працювати з визначниками, обирати потрібні джерела інформації та користуватися ними. 

joomlamodniyportal.ru