Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Виставка-конкурс "Знай і люби свій край"

 

СПИСОК   ПЕРЕМОЖЦІВ

 

Всеукраїнської виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового і

образотворчого мистецтва

„ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ”

від

Закарпатської області

 

2018 р.

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017/2018 навчальний рік  Українським державним центром позашкільної освіти у липні 2018 року підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”.

На ІІІ-му етапі конкурсу Закарпатська область представила 117 творчих робіт вихованців навчальних закладів. За підсумками конкурсу (наказ Українського державного центру позашкільної освіти від 02.07.2018 №07-03) закарпатські учні вибороли 52 призових місць, з них:

10 – перших,

15 – других і

27 – третіх місць.

Переможцями виставки-конкурсу стали (персонально):

І місце

§   Галай Анастасія, 7 років, вихованка гуртка „Народні промисли” Хустського районного Центру позашкільної роботи  Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Пори року”, керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

§   Герич Крістіан, 10 років, вихованець гуртка  „Флористика та фітодизайн інтер’єру” Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Квітуче літо”, керівник гуртка Бердар Ольга Миколаївна.

§   Крічфалушій Олеся, 13 років, вихованка гуртка „Іграшки” Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Мелодія кохання”, керівник гуртка Кубарич Ольга Іванивна.

§   Кузик Лука, 10 років, вихованець гуртка „Образотворче мистецтво” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, за роботу „Польові квіти”, керівник гуртка Кузик Єлизавета Михайлівна.

§   Лемко Неля, 12 років, вихованка гуртка „Прикладні мистецтва” Хустського районного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Квіти ювіляру АТО”, керівник гуртка Попадинець Оксана Йосипівна.

§   Лукачина Анастасія, 11 років, вихованка гуртка „Художня кераміка” Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості Мукачівської міської ради  Закарпатської області, за роботу „Світанок”, керівник гуртка Сливчук Ольга Андріївна.

§   Попович Христина, 16 років, вихованка гуртка „Геометричне моделювання” Рахівського районного Центру науково-технічної творчості Рахівської районної ради Закарпатської області, за роботу „Білосніжний лебідь”, керівник гуртка Попович Мар’яна Михайлівна.

§   Продан Павло, 10 років, вихованець гуртка „Народні промисли” Хустського районного Центру позашкільної роботи Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Ангел охоронець України”, керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

§   Ретізник Андрій, 16 років, вихованець гуртка „Різьблення по дереву” Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу „Трембітар”, керівник гуртка Мартин Михайло Михайлович.

§   Удич Каміла, 10 років, вихованка гуртка „Декоративно-ужиткове мистецтво” Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Гарний настрій”, керівник гуртка Кубарич Ольга Іванівна.

 

ІІ місце

 

§   Бойко Таїсія, 15 років, вихованка гуртка „Живопис”  Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, м. Ужгород,  за роботу „Затишний куточок мого міста”, керівник гуртка Надь Андрій Барнабашович.

§   Габор Золтан, 9 років, вихованець гуртка „Художнє різьблення по дереву”  Ужгородського  районного  Центру дитячої  творчості, за роботу „Півник”, керівник гуртка Кінч Віталій Михайлович.

§   Голіш Ангеліна, 16 років, вихованка гуртка „Живопис”  Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, за роботу „Моє Закарпаття”, керівник гуртка Стецюк Анастасія Павлівна.

§   Калин Дарина, 10 років, вихованка гуртка „Народні промисли” Хустського районного Центру позашкільної роботи Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Чарівна скриня”, керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

§   Кіш Любов, 16 років, вихованка гуртка „В’язання гачком” Мукачівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №13 Мукачівської  міської ради Закарпатської області, за роботу „Зайчик”, керівник гуртка Голіш О.М.

§   Кобрин Наталія, 11 років, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Берегівського міського Будинку дитячої та юнацької творчості Берегівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Карпатський мотив”, керівник гуртка Бекені Ганна Іванівна.

§   Колективна робота вихованців (10-14 років) гуртка „Орігамі” Ужгородського районного Центру дитячої творчості, за роботу „Кусудама райдужна”, керівник гуртка Лібак Оксана Андріївна.

§   Костюк Вадим, 15 років, вихованець гуртка „Креатив” Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Міжгірської районної ради Закарпатської області, за роботу „Підкова на щастя”, керівник гуртка Петрище Олена Михайлівна.

§   Кривка Вероніка, 10 років, вихованка гуртка „Початкове технічне моделювання” Закарпатського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу „Без верби і калини нема України”, керівник  гуртка  Дребітко  Алла Вікторівна.

§   Машіка Вікторія, 15 років, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва „Палітра” Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Я люблю Україну”, керівник Олаг Яна Сергіївна.

§   Михайлова Ксенія, 11 років, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Під ліхтариком”, керівник гуртка Сливчук Ольга Андріївна.

§   Перестік Даніелла, 8 років, вихованка гуртка „В’язання гачком” Хустського районного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Маленькі топанчата”, керівник Заяць Леся Михайлівна.

§   Розман Софія, 12 років, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Сплелось в одному танці різнобарв’я Мараморощини”, керівник гуртка Розман Михайло Антонович.

§   Стан Віола, 7 років, вихованка гуртка „Образотворче мистецтво” Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Квіткова феєрія”, керівник гуртка Сливчук Олена Андріївна.

§   Харбака Михайло, 14 років, вихованець гуртка „Різьблення  по  дереву” Рахівського  районного Будинку  дитячої та юнацької творчості, за роботу „Перлини Карпат”, керівник гуртка Штенюк Василь Юрійович.

ІІІ місце

 

§   Бабей Василь, 16 років, вихованець гуртка „Різьблення по дереву” Добрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вільховецької сільської ради Тячівського району Закарпатської області, за роботу „Молись за Україну”, керівник гуртка Думнич Михайло Юрійович.

§   Бердар Юліанна, 10 років, вихованка гуртка „Флористика та фітодизайн інтер’єру” Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Спогади дитинства”, керівник гуртка Бердар Ольга Миколаївна.

§   Богдан Анна, 16 років, вихованка Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г. Шевченка Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Вишивальниця”, самостійна робота.

§   Горзов Еріка, 9 років, вихованка гуртка „Екосвіт” Луківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області, за роботу „Козацькому роду нема переводу”, керівник гуртка Лях Ганна Петрівна.

§   Гречух Мар’яна, Кормош Крістіна, Коровська Дарина, Лакатош Юліанна, 11 років, вихованки гуртка Нижньоболотнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області, за роботу „Пори року”, керівник Роман Марія Степанівна.

§   Драгушинець Кристіна, 10 років, вихованка гуртка „Народні промисли” Хустського районного Центру позашкільної роботи Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Чарівний ліс Карпат”, керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

§   Зубенко Елеонора, 14 років, вихованка Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, за роботу „Хороший собака”, самостійна робота.

§   Зубова Владислава, 12 років, вихованка Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Закарпатський колорит”, самостійна робота.

§   Іванина Мирослава, 12 років, вихованка гуртка „Умілі руки” Стригальнянського навчально-виховного комплексу „Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Міжгірської районної ради Закарпатської області, за роботу „Мудра сова”, керівник гуртка Липей Марина Михайлівна.

§   Калин Ксенія, 13 років, вихованка гуртка „Народні промисли” Хустського районного Центру позашкільної роботи Хустської райдержадміністрації Закарпатської області, за роботу „Україна: історія та сьогодення”, керівник гуртка Продан Ганна Юріївна.

§   Кіс Євгенія, 14 років, вихованка гуртка „Креатив” Міжгірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Міжгірської районної ради Закарпатської області, за роботу „Чудо-писанка”, керівник гуртка Петрище Олена Михайлівна.

§   Кобаль Тетяна, 16 років, вихованка Народної студії образотворчого мистецтва „Боржавська фантазія” Іршавського районного Будинку дитячої творчості Іршавської районної ради Закарпатської області, за роботу „На Івана Купала”, керівник Микита Любов Борисівна.

§   Курин Андрій, 15 років, вихованець гуртка „Умілі руки” Торунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Міжгірської районної ради Закарпатської області, за роботу „Село моє”, керівник гуртка Галас Мар’яна Вікторівна.

§   Медвідь Ірина, 14 років, вихованка гуртка „Художня вишивка” Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”, м. Ужгород, за роботу „Мальви”, керівник гуртка Різак Марія Іллівна.

§   Мелеганич Ванесса, 13 років, вихованка гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Районного Центру позашкільної роботи з дітьми Виноградівської районної ради Закарпатської області, за роботу „Спогад про літо”, керівник гуртка Васіліна Ольга Василівна.

§   Метенько Вікторія, 11 років, Жупанин Юлія, 11 років, Матішинець Поліна, 8 років, вихованки гуртка „Моделювання іграшок-сувенірів” Іршавської районної станції юних техніків Іршавської районної ради Закарпатської області, за роботу „Земля українська щедра, квітуча…”, керівник гуртка Ажипа Наталія Йосипівна.

§   Найман Вікторія, 9 років, вихованка гуртка „Виготовлення сувенірів” Рахівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, за роботу „Собачка з бантиком”, керівник гуртка Мельничук Наталія Василівна.

§   Паш Аліна, 7 років, вихованка гуртка „Бісероплетіння” Тячівського районного Центру дитячої та юнацької творчості Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області, за роботу „Пані лоза небес”, керівник гуртка Паш Марина Василівна.

§   Попович Ангеліна, 7 років, вихованка гуртка „Геометричне моделювання” Рахівського районного Центру науково-технічної творчості Рахівської районної ради Закарпатської області, за роботу „Їжачок”, керівник гуртка Попович Мар’яна Михайлівна.

§   Симчо Марія, 10 років, вихованка гуртка „Батик” Великоберезнянського районного Центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Великоберезнянської районної ради Закарпатської області, за роботу „Ходить сон коло вікон”, керівник гуртка Панько Вікторія Михайлівна.

§   Скопіна Софія, 11 років, вихованка гуртка „В’язання гачком”Районного Будинку школярів Свалявської районної ради Закарпатської області, за роботу „Клоун”, керівник гуртка Гриценко Наталія Володимирівна.

§   Стець Яна, 16 років, вихованка гуртка „Гаптування шовковими стрічками” Районного Центру позашкільної освіти Міжгірської районної ради Закарпатської області, за роботу „Синевірські мотиви”, керівник гуртка Бугина Світлана Михайлівна.

§   Фіцай Евеліна, 7 років, вихованка гуртка „Умілі руки” Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернівської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, за роботу „Гарний настрій”, керівник гуртка Бердар Марія Петрівна.

§   Хаща Каріна, 14 років, вихованка гуртка „Кераміка” Берегівського міського Будинку дитячої та юнацької творчостіБерегівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Дзвони миру”, керівник гуртка Чалбаш Алла Домініківна.

§   Шоха Анатолій, 13 років, вихованець Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 ім. О. Духновича Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Глобус”, самостійна робота.

§   Шрамко Єлизаветта, 8 років, вихованка Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради Закарпатської області, за роботу „Смачна печучка”, самостійна робота.

§   Ярошинський Святослав, 11 років, вихованець гуртка „Виготовлення сувенірів” Закарпатського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за роботу „Місто”, керівник гуртка Ярошинська Бригіта Ігорівна.

Ми вітаємо юних митців із заслуженою перемогою та бажаємо їм нових творчих здобутків!

 

 

Щорічно в Закарпатській області проводиться виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”. Вона проводиться відповідно до умов Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край”, з метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини і проходить в м. Ужгороді, на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН”. Термін проведення виставки – лютий-березень. Цього року у виставці взяли участь понад 750 робіт у 22-х номінаціях декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Експонати виставки викликали неабиякий інтерес у чисельних відвідувачів, а журі визначило 237 переможців у трьох вікових категоріях. У підсумку найбільше призових місць отримали роботи представників Хустського (32), Іршавського (31), Тячівського (25) та Міжгірського (23) районів.

Завантажити умови конкурсу

joomlamodniyportal.ru

 

 

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З

 

11.12.2017                                                     Ужгород                                      № 312

 

Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового

і образотворчого мистецтва

,,Знай і люби свій край

 

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік (наказ Міністерства освіти і науки України 27.12.2016 №1626), Умов проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край” (лист Українського державного центру позашкільної освіти 08.02.2017 №02-07), річного плану роботи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” на 2017/2018 н.р., з метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини

 

НАКАЗУЮ:

 

1.         Провести в м. Ужгороді з 1 лютого до 30 березня 2018 pоку на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” обласну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край”.

2.         Начальникам місцевих органів управління освітою, керівникам навчальних закладів вжити заходів для проведення І етапу виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край” з 18 грудня 2017 року до 20 січня 2018 року та подання експонатів переможців І етапу на обласну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край” Закарпатському обласному палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” до 30 січня 2018 року за адресою:

88017, м. Ужгород, Студентська наб., 8.

3.         Затвердити   склад    журі   обласної   виставки-конкурсу    декоративно-ужиткового   і   образотворчого   мистецтва   ,,Знай  і  люби  свій край” (додається).

4.         Відповідальність за організацію і проведення зазначеного заходу покласти на Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” (директор Ганущина С.І.).

5.         Витрати на відрядження відповідальних за доставку експонатів віднести на рахунок коштів установ, що відряджають; витрати на організацію та проведення заходу – на рахунок Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН”.

6.      Взяти до уваги, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 18.11.2015 №1/9-552 участь в інтелектуальних та творчих змаганнях учасників освітнього процесу здійснюється на добровільних засадах.

7.         Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Директор департаменту                                                                    Г. Сопкова

 

 

Умови проведення

обласної виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

„Знай і люби свій край у 2018 році

 

1. Мета виставки-конкурсу

Метою проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край (далі – виставка-конкурс) є:

                    підбиття підсумків роботи гуртків декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва та творчих обєднань учнів;

                    підтримка та розвиток декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді;

                    пропаганда  та  популяризація  досягнень  дитячих  колективів  художньо-естетичного напряму;

                    залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті;

–  художньо-естетичне виховання учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини.

2. Місце та час проведення

Виставка-конкурс  проводиться   з  1 лютого  до  30 березня  2018 року у

м. Ужгороді  на  базі  Закарпатського  обласного  палацу  дитячої  та юнацької творчості „ПАДІЮН.

Експонати на виставку-конкурс подаються до 30 січня 2018 року за адресою: 88017, м. Ужгород, Студентська наб., 8.

Експонати, не визнані журі переможцями виставки-конкурсу, повертаються з „ПАДІЮНуу термін не пізніше 10 днів після завершення виставки-конкурсу.

3. Учасники виставки-конкурсу

У виставці-конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та вихованці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відповідно до трьох вікових категорій:

1 категорія (молодша): 6-10 років,

2 категорія (середня): 11-15 років,

3 категорія (старша): 16-18 років.

4. Умови участі у виставці-конкурсі

Обласній виставці-конкурсу передують районні, міські виставки-конкурси.

За комплектацію, підбір експонатів, їх доставку в „ПАДІЮН”, збереження  авторства  поданих   на  конкурс   робіт  несуть  відповідальність

позашкільні навчальні заклади, які координують роботу художньо-естети-чного напряму в районі, місті.

Продовження додатка 1

На виставку-конкурс  представляються  роботи  вихованців, які посіли призові місця на міських та районних виставках-конкурсах.

Виставка-конкурс проводиться за наступними розділами та номінаціями:

Розділ 1. Декоративно-ужиткове мистецтво:

                    художнє різьблення по дереву;

                    гончарство та художня кераміка;

                    художнє плетіння, ткацтво;

                    вязання спицями, гачком;

                    витинання;

                    художня вишивка;

                    народна лялька;

                    мяка іграшка;

                    писанкарство;

                    вироби з тіста;

                    вироби зі шкіри;

                    декоративний розпис, народний живопис;

                    бісероплетіння;

                    паперова пластика та оригамі;

                    вироби з соломки;

                    ізонитка;

                    лозоплетіння;

                    вироби з природних матеріалів;

                    інші техніки виконання.

Розділ 2. Образотворче мистецтво:

                    графіка;

                    живопис;

                    батик.

Виставка-конкурс передбачає особисту першість з кожної номінації.

Для оцінювання техніки виконання робіт із номінації „художня вишивка” зворотний бік роботи повинен бути відкритим. В іншому випадку бали за техніку виконання закритих робіт враховуватись не будуть.

Експонати з графіки та живопису обовязково повинні бути оформлені в паспарту та рами.

У кожній номінації подається одна робота в кожній віковій категорії.

5. Документація

Кожна робота супроводжується такими документами:

                    копія підсумкового наказу за результатами районної, міської виставки-конкурсу;

                    заявка на участь у виставці-конкурсу (додаток 1);

                    паспорт представленої роботи (додаток 2);

Продовження додатка 1

                    етикетка на експонат (додаток 3);

                    фотографії експонатів, розміром 10х15 см у друкованому та електронному вигляді.

Паспорт та заявка подаються в друкованому та електронному вигляді, без скорочень та абревіатур.

Твори, які не відповідають вимогам та не мають зазначених супроводжуючих документів, на виставку-конкурс не приймаються.

6. Керівництво та фінансування виставки-конкурсу

Загальне керівництво виставкою-конкурсом здійснюється Закарпатсь-ким обласним палацом дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.

Для підбиття підсумків створюється журі, склад якого затверджується департаментом освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.

Витрати на відрядження працівників, доставку та повернення експонатів проводяться за рахунок організацій, що їх відряджають.

7. Визначення та нагородження переможців

Роботи оцінюються з кожного розділу (номінації) згідно з критеріями конкурсних оцінок.

Першість за кращий художній твір у представлених номінаціях визначається за такими критеріями:

                                                  максимальний бал

за композицію………………………50 балів;

за техніку виконання …....................50 балів;

за оригінальність твору  ...................30 балів;

за ступінь емоційного впливу..……30 балів.

Особиста першість визначається за максимальною кількістю балів, набраних автором за експонат, представлений на виставку-конкурс.

Переможці виставки-конкурсу нагороджуються дипломами відповідних ступенів департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації і беруть участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”.

 

 Додаток 1

до Умов проведення обласної

виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і

образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”

 

З А Я В К А*

на участь в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”

 

Назва експонату

Розділ

(номінація) вікова категорія

Прізвище імя автора

Назва гуртка,

навчального закладу,

міста (району)

Прізвище, імя та по батькові керівника

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

М.П.

 

Директор навчального закладу                                  _______________

                                                                                             підпис

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Заявка заповнюється друкованим шрифтом, без скорочень та абревіатур

 

Додаток 2

до Умов проведення обласної

виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і

образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край

 

 

 

П А С П О Р Т*

представленого твору

 

Назва експонату (твору)________________________________________________

 

Розділ, номінація _____________________________________________________

 

Техніка виконання, матеріал ___________________________________________

 

Прізвище, ім’я автора (авторів)__________________________________________

 

Вікова категорія ______________________________________________________

 

Назва гуртка_________________________________________________________

 

Організація чи заклад, де працює гурток__________________________________

 

Поштова адреса з індексом_____________________________________________

 

Прізвище, імя та по батькові керівника гуртка, тел.________________________

____________________________________________________________________

 

Електронна адреса та телефон закладу___________________________________

 

 

 

 

М.П.

 

Директор навчального закладу                                _____________

                                                                                       (підпис)

 

 

 

 

 

 

* Паспорт заповнюється друкованим шрифтом, без скорочень та абревіатур

 

Додаток 3

до Умов проведення обласної

виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і

образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

 

 

 

Етикетка на експонат*

 

 

Розмір етикетки 10х4 см

 

 

Назва роботи

Автор, вік

Заклад

Адреса

Керівник

Маркування

 

 

Етикетка має бути приклеєна до експонату з лицьової сторони.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Етикетка заповнюється друкованим шрифтом, без скорочень та абревіатур.