Клуб рукотворного мистецтва „Майстер-хобі”

На заняттях вихованці вивчають основи технічного моделювання, виготовляють моделі кораблів, військової техніки, створюють макети дерев’яних церков і замкової архітектури краю за авторською методикою та комплексною програмою „Збережіть скарби рідного краю”. Метою програми є виховання у дітей гідного відношення до духовних і культурних цінностей, привернення їх уваги до краєзнавчо-дослідницької роботи, до повного сприйняття долі рідного краю, відчуття особистої відповідальності за збереження нетлінних скарбів рідного народу, виховання культуро-охоронної свідомості. 

Свої роботи гуртківці мають змогу представити на різноманітних виставках, конкурсах колективних і індивідуальних робіт - макети у різних масштабах історичних замків, споруд народного житла, сакрального дерев’яного зодчества, історико – етнографічне макетування народного побуту та виробництва у відповідності до архітектурних і художніх традицій рідного краю, а також об’ємні картини цих споруд.
Найуспішніші вихованці готують персональні виставки, а найкращі роботи беруть участь у Всеукраїнських виставках, таких як Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді „Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”, Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край” тощо. Систематично беруть участь у Міжнародному фестивалі середньовічної культури „Срібний татош”, який традиційно проводиться у травні в замку - фортеці „Сент-Міклош”, який знаходиться в селі Чинадієво Мукачівського району, а також у численних експедиціях-походах історичними маршрутами рідного краю.

Серед вихованців відділу є чимало дипломантів та лауреатів вищеназваних заходів:

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”

2013 рік – Шандор Федір – І місце у обласному та ІІІ місце у Всеукраїнському етапі, 2014 рік – Дякулич Владислав – І місце в обласному етапі та ІІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу, Басюк Василь – IІ місце в обласному етапі та ІІ місце у Всеукраїнському етапі, 2015 рік – Іванчик Станіслав – ІІ місце, Потолап Іван – ІІІ місце у обласному етапі, 2017 рік – Бушко Любомир – І місце у обласному етапі та ІІІ місце у Всеукраїнському етапі.

Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді „Наш пошук і творчість-тобі, Україно!”

2013 рік - Рішко Андрій та Коваленко Діана здобули дипломи ІІ ступеню у обласному етапі, 2014 рік - Коваленко Діана здобула диплом І ступеня у обласному етапі, та диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському етапі, 2017 рік - Дякулич Владислав – І місце, а Рішко Андрій – ІІ місце у обласному етапі та Дякулич Владислав – ІІ місце у Всеукраїнському етапі, 2018 рік - Дякулич Владислав – І місце у обласному етапі та ІІ місце у Всеукраїнському та Гратілло Ульяна – ІІ місце у обласному етапі конкурсу.

Всеукраїнська виставка-конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

2018 рік – Феськов Вадим – І місце у обласному та Всеукраїнському етапах конкурсу.

Працювати над своїми роботами вихованці продовжують і надалі. Басюк Василь завершив роботу над французьким фрегатом з декором XVII століття „La Renomme 1744”, та  макет сакральної дерев’яної споруди 1669 р. с. Новоселиця (М 1:100). Дякулич Владислав виготовив макет яхти XVII століття з декором, а Коваленко Діана - макет діорами „Лицар XXI століття Держави Україна переможе дракона зла”.

Готра Роман, вихованець клубу рукотворного мистецтва „Майстер-хобі” з своєю новою роботою „Прикордонний корабель України „Скадовськ”. Масштаб 1:56, матеріал – картон, нитки, провід, акрилові фарби.

joomlamodniyportal.ru

joomlamodniyportal.ru

joomlamodniyportal.ru

joomlamodniyportal.ru

joomlamodniyportal.ru

joomlamodniyportal.ru