„Вусаті переможці конкурсу "Міс-Кіс" 2021

У традиційній виставці пухнастиків „Міс-Кіс-2021” у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” цього року взяли участь 36  чотирилапих міста Ужгорода, районів області та навіть з Києва.

Їх красою та грацією, безумовною котячою харизмою, грайливістю та гордовитістю

можна було помилуватися в альбомі конкурсу „Міс-Кіс” на сторінці „ПАДІЮНу” у Facebook, а також обрати свого „народного улюбленця” за допомогою „вподобайок”. 

Цього року титул „Глядацькі симпатії” отримав кіт  Cookie (печиво) а титул Гран-Прі дістався кішці Пузан, у якої дуже цікава історія життя. І кіт Cookie і кішка Пузан не мають породи, проте мають неймовірну харизму та привабливість. 

Переможцями конкурсу "Міс-Кіс" 2021, які отримали 1, 2, 3 місця є:

"Безпородні"  - Шустрик, Ніка, Маська;

"Юніори" - Пандочка, Тімур, Персик;

"Породисті короткошерстні" - Джуніор, Кузя (м. Виноградів), Шакті (м. Київ);

"Породисті довгошерстні" - Макс, Алонсо, Кітті.

Також окремі заохочувальні призи отримали  неперевершені Латте де Ламур'є та Сніжинка. 

Компетентне журі, у складі якого були, як і зазвичай, ветеринари, біологи, організатори і спонсори конкурсу визначило переможців за такими критеріями: відповідність стандартам породи, доглянутість, зовнішній вигляд. Вусаті переможці конкурсу отримали медалі та дипломи, смаколики, іграшки, мисочки та інші цікаві призи. 

Дуже дякуємо усім котикам-конкурсантам та їх чудовим власникам, які взяли участь у нашій гарній щорічній виставці. Окрема подяка завідувачці відділу комплексного виховання Тетяні Кузьмінській, а також постійним спонсорам цього улюбленого всіма заходу: ТОВ „Харчові технології Закарпаття”, Торговельна Марка „ПАН КОТ”, ветеринарна клініка „DiVET”, мережа крамниць „ЗІНА 7/24”, ROYAL CANIN.

joomlamodniyportal.ru