Мистецтво танцю або звітний концерт ТКД
24 червня відбувся звітний концерт народного художнього колективу ансамблю танцю „Танцювальна корпорація друзів” КЗПО „ПАДІЮН”. Найкращі номери, зворушливі та граційні виступи гуртківців протягом кількох годин підтримували особливу атмосферу в залі, викликаючи у глядачів щире захоплення та яскраві емоції.
Юнаки та дівчата майстерно продемонстрували свої досягнення й вміння, яких здобули за цей непростий навчальний рік, наголошуючи на тому, що ані тривоги, ані перепади електроенергії чи інші негативні обставини не стояли і не стоятимуть на заваді на шляху до пізнання мистецтва, і не стануть перешкодою для навчання, творчості та самовдосконалення. Талановиті падіюнівці щиро дякували воїнам ЗСУ за можливість спокійно навчатися та продовжувати звичайне життя навіть у такий складний для країни період. Адже наша безстрашна українська армія - це мирний сон дітей, надійний захист громадян та величезна надія на перемогу!!!
Отже, попри всі негаразди молодь продовжує реалізовувати свої таланти та ідеї, поєднуючи натхнення зі щоденною наполегливою працею, аби досягти вершин в мистецтві та зробити черговий крок на шляху до мрії. Дякуємо дружній родині ТКД за можливість відволіктись, помилуватися красою і на мить поринути у прекрасний світ досконалості танцю. Разом до перемоги!
http://padiun.net/home/119-u-palaci-vidbulosja/1856-mistectvo-tancju-abo-zvitnij-koncert-tkd#sigProGalleria8e045fc0aa













