Чемпіонат зі швидкісного складання пазлів у „ПАДІЮНі”
Вперше в Ужгороді у КЗПО „ПАДІЮН” відбувся чемпіонат зі швидкісного складання пазлів „PUZZLE CHAMPIONSHIP 2024”.
Пазли - це цікаве заняття, яке розвиває моторику, логіку та критичне мислення, а також стресостійкість. Одночасно змагання проходило у 5 містах України серед 500 учасників.
Діти та молодь змагались у таких вікових категоріях: 3-5 років складали пазл з 30 елементів за 30хв., 6-8 років – 60 елементів за 20 хв., 9-11 років – 80 елементів за 30 хв., 12-14 років –100 елементів за 30 хв, 14+ – 500 елементів за 2 год.
У нашому закладі змагалися 57 учасників, усі отримали в подарунок складений ними пазл, сертифікат із зазначенням часу складання та купу неймовірних позитивних емоцій. Звичайно, не обійшлось і без сліз та розчарувань, адже гра є гра. Заряд бадьорості, гарного настрою отримали всі учасники, батьки та координатори чемпіонату.
10 найшвидших змагальників в Україні будуть нагороджені цінними подарунками та поїдуть на фінал чемпіонату, який відбудеться 13 квітня у м. Львові. Тож очікуємо на результати, а поки тренуємо свою логіку, моторику та увагу. Дякуємо всім організаторам та головному спонсору – українському виробнику пазлів DODO за можливість провести захід у нашому місті. До зустрічі у наступному році!
http://padiun.net/home/119-u-palaci-vidbulosja/2068-chempionat-zi-shvidkisnogo-skladannja-pazliv-u-padijuni#sigProGalleria81e72e9b0c













